تاپ خبر۲۴: همایش سراسری مدیران بانک ایران زمین با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و کلیه مدیران ستادی و استانی بانک از امروز به مدت دو روز ۵ و ۶ خرداد ۱۳۹۵در محل هتل بزرگ تهران آغاز به کار کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، علی آعبداله ریاست […]

تاپ خبر۲۴: همایش سراسری مدیران بانک ایران زمین با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و کلیه مدیران ستادی و استانی بانک از امروز به مدت دو روز ۵ و ۶ خرداد ۱۳۹۵در محل هتل بزرگ تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، علی آعبداله ریاست هیأت مدیره بانک ضمن خیر مقدم به کلیه مدیران و تبریک ایام شعبانیه اظهار کرد: ماه شعبان و خرداد پیام آور ایام بزرگ و سرنوشت سازی در تاریخ بوده اند که امیدوارم بتوانیم از آنها درس بگیریم.
وی در ابتدای سخنان خود به تشریح شرایط بانکها در کشور پرداخت و گفت: شرایط کنونی کشور و خط مشی رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، ایجاب می کند ما به عنوان یک وظیفه میهنی، ملی و سازمانی و جهت بهبود شرایط تولید و رشد اقتصاد کشور بیش از پیش در مسیر سیاستهای دولت محترم و بانک مرکزی حرکت کنیم.