تاپ خبر۲۴ : رویداد بزرگ پیاده روی خانوادگی به همت سازمان ورزش شهرداری تهران صبح امروز به میزبانی منطقه ۲۲ در استادیوم آزادی برگزار شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همایش پیاده روی خانوادگی همراه با برنامه های شاد به همت […]

تاپ خبر۲۴ : رویداد بزرگ پیاده روی خانوادگی به همت سازمان ورزش شهرداری تهران صبح امروز به میزبانی منطقه ۲۲ در استادیوم آزادی برگزار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همایش پیاده روی خانوادگی همراه با برنامه های شاد به همت سازمان ورزش با مشارکت و به میزبانی شهرداری منطقه۲۲ برگزار شد.
در این همایش هزاران نفر از شهروندان تهرانی به همراه خانواده های خود از درب غربی ورزشگاه مسیر خود را آغاز کردند و پس از طی کردن پیست پیاده روی دور دریاچه در استادیوم صدهزار نفری به مسیر خود پایان داده و به تماشای برنامه های استیج پرداختند.
سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران که در این برنامه تفریحی ـ ورزشی حضور داشت، درباره این رویداد ورزشی گفت: امروز برای نخستین بار درب های استادیوم صدهزار نفری برای حضور عموم مردم و پیاده روی خانوادگی گشوده شد و یک ورزش خانوادگی شکل گرفت.
شهرزاد اجرای این برنامه بزرگ خانواده محور را به فال نیک گرفت و اظهار امید واری کرد: همکاری ارگانها در حدی باشد که بتوان تمام فضاهای ورزشی پایتخت را برای ورزش و تفریح در اختیار عموم خانواده ها قرار داد.
شهردار منطقه۲۲نیز در مورد این برنامه گفت: تلاش شد تا شهروندان همزمان با حضور در برنامه های ورزشی بتوانند با امکانات و فضاهای ورزش شهر تهران آشنا شوند.
وی استقبال شهروندان از این برنامه را نشان نیازسنجی دقیق متولیان ورزش در شهرداری تهران دانست و تداوم این گونه برنامه ها را در جهت ارتقای سلامت و نشاط جامعه آرزو کرد.
در این برنامه شهرزاد سرپرست سازمان ورزش و دستگردی و مشهدی یاری به ترتیب سرپرست معاونت ورزش آقایان و سرپرست اداره تفریحات این سازمان و نیز ابوالقاسم پور مشاور سرپرست سازمان ورزش، نوذرپور شهردار و سفیری معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه۲۲و برخی مدیران شهرداری تهران، هزاران شهروند تهرانی را همراهی کردند.
حاشیه:
شرکت کنندگان در همایش پیاده روی از حضور در استادیوم آزادی ابراز رضایت و از دست اندرکاران تقدیر کردند.
بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جمع هزاران نفری تهرانی ها با اجرای برنامه های شاد مانند استندآپ کمدی و حضور خوانندگان بر روی اسیتج برگزار شد.