تاپ خبر۲۴: رایتل به دانشجویان سراسر کشور تا پایان آذرماه هدیه می¬دهد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی رایتل، این اپراتور در جهت گرامیداشت روز دانشجو هدایایی برای دانشجویان در نظر گرفته است. براساس این خبر این هدایا شامل تخفیف ۱۰۰ درصدی در خرید بسته‌های آغازین سیم‌کارت دیتا، به هنگام خرید مودم‌های ۳G و […]

تاپ خبر۲۴: رایتل به دانشجویان سراسر کشور تا پایان آذرماه هدیه می¬دهد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی رایتل، این اپراتور در جهت گرامیداشت روز دانشجو هدایایی برای دانشجویان در نظر گرفته است.
براساس این خبر این هدایا شامل تخفیف ۱۰۰ درصدی در خرید بسته‌های آغازین سیم‌کارت دیتا، به هنگام خرید مودم‌های ۳G و ۴G و همچنین ۷۵ درصد تخفیف در خرید سیم‌کارت اعتباری دانشجو است.
لازم به ذکر است آن دسته از دانشجویانی که هنوز رایتلی نشده¬اند، می‌توانند سیم‌کارت دیتای رایتل را با تخفیف ویژه به مناسبت روز دانشجو تهیه کنند.
گفتنی است این طرح شامل بسته اینترنتی با تخفیف ۱۰۰ درصد، سیم‌کارت دیتا رایگان با خرید مودم¬های ۳G و ۴G با همان قیمت همیشگی است که جزییات آن از طریق لینک قابل مشاهده است.
همچنین تمامی دانشجویان می توانند نسبت به خرید سیم¬کارت اعتباری رایتل با تخفیف ۷۵ درصدی به مناسبت روز دانشجو اقدام کنند.
هدیه این سیم¬کارت برای ماه اول شامل ۲ گیگابایت اینترنت به همراه ۲ گیگابایت اینترنت قابل استفاده در ساعات افت مصرف، ۱۰ هزار دقیقه مکالمه و ۱۰ هزار پیامک درون شبکه با اعتبار یک ماه و برای ماه دوم و سوم شامل ۲ گیگابایت اینترنت با اعتبار ۷ روز، ۲ گیگابایت اینترنت قابل استفاده در ساعات افت مصرف ، ۱۰ هزار دقیقه مکالمه و ۱۰ هزار پیامک درون شبکه با اعتبار هر ماه است.
شایان ذکر است هر کد ملی تنها یک بار مجاز به خرید هر یک از بسته¬های این طرح است، همچنین ارایه کارت دانشجویی معتبر در صورت مراجعه حضوری به هریک از فروشگاه‌های رایتل، الزامی است.
علاوه بر این در صورت تمایل به ثبت‌نام سیم‌کارت در طرح ویژه دانشجو از طریق وب‌سایت رایتل، بارگذاری کارت دانشجویی معتبر الزامی است. علاوه بر امکان بارگذاری مدرک در هنگام ثبت‌نام، امکان ارسال تصویر کارت دانشجویی از طریق پست الکترونیک Madrak@Rightel.ir نیز امکان¬پذیر است.
گفتنی است دانشجویان سراسر کشور می¬توانند از تاریخ ۱۵ تا ۳۰ آذر ماه نسبت به خرید این بسته¬ها اقدام کنند.