تاپ خبر۲۴: رایتل با هدایای متنوع و ارزشمند به همراه تخفیف‌های استثنایی و معرفی محصولات جدید و آخرین فناوری‌های ارتباطی از ۴ تا ۷ مهر ماه ۹۵ پذیرای بازدیدکنندگان تلکام ۲۰۱۶ است. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی رایتل، این اپراتور با هدایای متنوع و ارزشمند به همراه تخفیف‌های استثنایی و معرفی محصولات جدید […]

تاپ خبر۲۴: رایتل با هدایای متنوع و ارزشمند به همراه تخفیف‌های استثنایی و معرفی محصولات جدید و آخرین فناوری‌های ارتباطی از ۴ تا ۷ مهر ماه ۹۵ پذیرای بازدیدکنندگان تلکام ۲۰۱۶ است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی رایتل، این اپراتور با هدایای متنوع و ارزشمند به همراه تخفیف‌های استثنایی و معرفی محصولات جدید و آخرین فناوری‌های ارتباطی از ۴ تا ۷ مهر ماه ۹۵ پذیرای بازدیدکنندگان تلکام ۲۰۱۶ است.
گفتنی است: تمامی بازدیدکنندگان با مراجعه به وب‌کیوسک‌های نظرسنجی می‌توانند کد ۱۰۰ درصد تخفیف دریافت سیم‌کارت اعتباری یا دیتای رایتل را دریافت کنند. همچنین مشترکین رایتل می¬توانند بسته ۱ گیگابایتی اینترنت را به عنوان هدیه انتخاب کنند.
علاوه براین علاقمندان و طرفداران آخرین فناوری‌های ارتباطی می‌توانند با بازدید از غرفه‌های رایتل در قرعه‌کشی روزانه جایزه-های ارزشمند شامل گوشی هوشمند تلفن همراه، تبلت، مودم‌های(۳G/4G) و بسته‌های بلند مدت اینترنت شرکت کنند.
همچنین تمامی بازدیدکنندگان از غرفه‌های رایتل می‌توانند بسته‌های آغازین متنوع سیم‌کارت دیتا با امکان انتخاب مودم‌های(۳G/4G) را تا ۲۴۶ هزارتومان تخفیف و بسته‌های بلند‌مدت دایمی و اعتباری ویژه نمایشگاه را خریداری کنند.
لازم به ذکر است کسانی که تمایل دارند با حفظ شماره‌ تلفن‌، اپراتور خود را به رایتل تغییر دهند، کافی است به غرفه رایتل در نمایشگاه مراجعه و بعد از تکمیل فرم‌های ترابردپذیری، عضوی از خانواده رایتل شوند و همانند دیگر مشترکین که به خانواده رایتل می¬پیوندند، بسته آغازین به ‌عنوان هدیه از رایتل دریافت کنند.