تاپ خبر۲۴:رئیس اداره ارشاد استان البرز، نگاه بانک شهر به موضوعات فرهنگی را کم‌نظیر دانست. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، مهدی ابدالی، رئیس ارشاد استان البرز با بیان این‌ که نگاه بانک شهر به حوزه امور فرهنگی کم‌نظیر و متفاوت است، گفت: ارایه خدمات مطلوب به حوزه فرهنگ از […]

تاپ خبر۲۴:رئیس اداره ارشاد استان البرز، نگاه بانک شهر به موضوعات فرهنگی را کم‌نظیر دانست.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، مهدی ابدالی، رئیس ارشاد استان البرز با بیان این‌ که نگاه بانک شهر به حوزه امور فرهنگی کم‌نظیر و متفاوت است، گفت: ارایه خدمات مطلوب به حوزه فرهنگ از سوی بانک شهر جایگاه ویژه‌ای در بین مردم برای این بانک ایجاد کرده است.

رئیس اداره ارشاد استان البرز، خاطرنشان کرد: امیدواریم بسته حمایتی بانک شهر، همه حوزه‌های فرهنگی را در بر گیرد، زیرا حمایت از هر یک از حوزه‌های فرهنگی بازخورد خوبی به همراه خواهد داشت.

وی با اشاره به جا‌به‌جایی مکان نمایشگاه کتاب در سال جاری، گفت: جابه‌جایی نمایشگاه کتاب با گستردگی حضور مردم، بازار فروش کتاب را رونق بخشیده است.

ابدالی، تصریح کرد: امید است هر روز شاهد ارایه خدمات به‌روز‌تر از سوی بانک شهر باشیم.

رئیس اداره ارشاد استان البرز، گفت: خوشبختانه حضور بانک شهر به عنوان عاملیت نمایشگاه کتاب‌، مشکلات مربوط به عملیات‌ بانکی که در سال‌های گذشته شاهد بودیم را به حداقل ممکن رسانده است.