تاپ خبر24: بانک آینده در راستای ارائه خدمات نوین بانکداری و بهره‌برداری از فناوری‌های نوین در محصولات بانک، به‌منظور افزایش رضایت مشتریان و نوآوری در محصولات خود با هدف افزایش جذابیت کارت‌های هدیه و تولید کارت‌های هدیه اختصاصی برای مشتریان، «کارت هدیه با امکان واقعیت افزوده» را به سبد محصولات بانک افزود.

کارت هدیه با قابلیت واقعیت افزوده بانک آینده، پیشکشی جذاب و ارزشمند مطابق با فناوری روز دنیا با قابلیت بارگذاری پیام تصویری از سوی هدیه‌دهنده به گیرنده آن است. با خرید این کارت، شما می‌توانید علاوه بر اهدای یک کارت هدیه با خصوصیات عادی کارت‌های هدیه بانک آینده، یک ویدیو به آن‌ها که دوست‌شان دارید و به سلیقه‌شان احترام می‌گذارید تقدیم کنید.
در این شیوه، خریدار کارت با بارگذاری یک ویدیوی کوتاه، می‌تواند پیام خود را در قالب ویدیو به کارت هدیه اضافه کند. دریافت‌کننده کارت نیز پس از اسکن QRCode روی کارت توسط تلفن همراه خود، با استفاده از فیزیک کارت (به‌عنوان نمایشگر) امکان مشاهده ویدیو را دارد.
این ابزار، علاوه بر قابلیت استفاده برای تهیه کارت‌های هدیه شخصی، امکان عرضه کارت هدیه به‌صورت عمومی برای تبلیغات مشتریان حقوقی را نیز دارد.
این محصول نوین، جذاب، متفاوت و بی‌نظیر بهترین فرصت برای ابراز علاقه، تبریک، سپاس یا معرفی محصولات و خدمات خود، با کارت‌‌های هدیه واقعیت افزوده بانک آینده است که هم اکنون در تمامی شعب بانک آینده در دسترس مشتریان گرامی و عموم مردم شریف ایران است که علاقه‌مندان با استفاده از این کارت، یادگاری متفاوتی از خود به‌جای بگذارند.