تاپ خبر۲۴ : نمایشگاه آثار برگزیده مسابقه نقاشی دیجیتال «از واقعیت فراتر برو» سامسونگ موبایل روز چهارشنبه ۲۷ دی در خانه هنرمندان ایران افتتاح شد. در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه در نگارخانه استاد ممیز، جمعی از هنرمندان مطرح حوزه گرافیک و نقاشی و مدیران ارشد شرکت سامسونگ الکترونیکس حضور داشتند. کمپین «از واقعیت #فراتربرو» مدتی […]

تاپ خبر۲۴ : نمایشگاه آثار برگزیده مسابقه نقاشی دیجیتال «از واقعیت فراتر برو» سامسونگ موبایل روز چهارشنبه ۲۷ دی در خانه هنرمندان ایران افتتاح شد.

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه در نگارخانه استاد ممیز، جمعی از هنرمندان مطرح حوزه گرافیک و نقاشی و مدیران ارشد شرکت سامسونگ الکترونیکس حضور داشتند.

کمپین «از واقعیت #فراتربرو» مدتی بعد از رونمایی گوشی گلکسی نوت ۸ سامسونگ در ایران کلید خورد. این کمپین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۶ شروع و در ۲۲ آذر به پایان رسید. با توجه به قابلیت نقاشی دیجیتال با قلم این گوشی، از مردم دعوت شد تا از واقعیت فراتر روند و به وسیله ابزار دیجیتالی بر روی عکسی از دنیای اطراف خود نقاشی کنند.

علیرضا توسلی، مدیر ارشد بخش موبایل سامسونگ الکترونیکس در سخنانی کوتاه ضمن ابراز خوشحالی از برگزاری این رویداد هنری و استقبال گسترده علاقه‌مندان گفت: «گلکسی نوت ۸ محصول منحصربه‌فردی است که به کمک قلم S Pen آن همیشه و در هر زمانی یک قلم و کاغذ مخصوص طراحی یا یک بوم نقاشی کوچک در جیب کاربران حضور خواهد داشت.»

بالغ بر ۴۵۰۰ نفر از سراسر ایران در این مسابقه شرکت کردند. جناب آقای بزرگمهر حسین پور، سیف‌‌الله صمدیان، کامبیز درمبخش و علی‌اکبر صادقی از بین آثار ارسالی، ۲۱ اثر را برای حضور در مرحله نهایی مسابقه انتخاب کردند. ۲۱ هنرمند منتخب طرح خود را این بار با گوشی گلکسی نوت ۸ دوباره اجرا کردند و میان آنها مجددا داوری صورت گرفت.

بزرگمهر حسین پور، سفیر کمپین «از واقعیت #فراتربرو» سامسونگ در مراسم افتتاحیه نمایشگاه نقاشی دیجیتال با اشاره به تعداد زیاد طرح‌های خلاقانه ارسال شده گفت: «روز اولی که فراخوان مسابقه را روی صفحه شخصی‌ام گذاشتم تصور نمی‌کردم این تعداد طرح خوب و قدرتمند ارسال شود و همین موضوع کار قضاوت را برای هیات داوران سخت کرده بود»
در بخش پایانی مراسم، هیات داوران مسابقه نقاشی دیجیتال «از واقعیت #فراتر برو» سامسونگ طی بیانیه‌ای ۳ برنده نهایی را اعلام کرد. براین اساس امین طالبی با کسب مقام اول برنده سفر به پاریس شد. سوگند وطنخواه به عنوان نفر دوم جایزه سفر به شانگهای چین و علی تجدد نفر سوم مسابقه نقاشی دیجیتال سامسونگ جایزه سفر به مسکو را کسب کرد.

سامسونگ آثار منتخب را در خانه هنرمندان به نمایش گذاشته است تا عموم مردم را در لذت فراتر رفتن از واقعیت شریک کند. برای دیدن آثار برگزیده می‌توانید ۲۸ و ۲۹ دی ماه از ساعت ۱۳ تا ۲۰ به نگارخانه ممیز در خانه هنرمندان ایران مراجعه و از نمایشگاه نقاشی دیجیتال سامسونگ موبایل بازدید کنید.

همچنین با دنبال کردن هشتگ #فراتربرو در شبکه اجتماعی اینستاگرام می‌توانید آثار و طرح‌های ارسال شده را مشاهده کنید