تاپ خبر۲۴:وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مدیرعامل بانک ملت با هدف تقویت بیش از پیش همکاری ها، نشست مشترکی برگزار کردند. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، طرفین در این نشست بر افزایش تعاملات فی مابین تاکید کردند. دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش […]

تاپ خبر۲۴:وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مدیرعامل بانک ملت با هدف تقویت بیش از پیش همکاری ها، نشست مشترکی برگزار کردند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، طرفین در این نشست بر افزایش تعاملات فی مابین تاکید کردند.
دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این نشست در نامه ای به دانشگاه های علوم پزشکی استان ها دستور داد تا همکاری های لازم را با بانک ملت به عنوان بانک عامل این وزارتخانه داشته باشند.
مدیرعامل بانک ملت هم در این جلسه با اشاره به این نکته که وزارت بهداشت از مشتریان وفادار این بانک است حمایت از حوزه سلامت را از رویکردهای اصلی بانک ملت ذکر کرد و گفت که اعطای تسهیلات ۱۶ هزار میلیارد ریالی با هدف کمک به یارانه سلامت و طراحی بسته اعتباری سلامت نیز در همین راستا انجام شده است.
علی رستگار به پرداخت تسهیلات مشارکت مدنی ساخت و خرید مطب و تجهیزات پزشکی در بانک ملت اشاره کرد و یادآور شد: در قالب طرح سلامت، داروخانه ها و درمانگاه ها می توانند از این بانک تسهیلات دریافت کنند.
وی از ساخت ۱۳ خانه بهداشت و احداث خوابگاه برای دانشجویان رشته پزشکی و …، در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی بانک ملت خبر داد و اظهار داشت: اعطای تسهیلات برای ساخت و تکمیل بیمارستان امام خمینی(ره) و بیمارستان شهرری نیز در دستور کار این بانک قرار دارد.
مدیرعامل بانک ملت تاکید کرد که این بانک آمادگی دارد تا در پروژه های مختلف با مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همکاری داشته باشد.
در این نشست، محمود اخلاقی معاون مدیرعامل در امور بانکداری شرکتی و رشید خضری رییس اداره کل دفتر مدیریت و روابط عمومی نیز مدیرعامل بانک ملت را همراهی می کردند