تاپ خبر۲۴:نشست خبری دیدار تیم های ستارگان ایران و جهان با حضور منصوریان سرمربی باشگاه نفت تهران و مدیر تیم هنرمندان و جمعی از بازیگران در سالن همایش های صداوسیما برگزار شد. در این نشست که بابایی مدیرعامل جامعه حمایت از M.S نیز حضور داشت به منصوریان تندیسی با عنوان سفیر این جامعه اهدا شد. […]

تاپ خبر۲۴:نشست خبری دیدار تیم های ستارگان ایران و جهان با حضور منصوریان سرمربی باشگاه نفت تهران و مدیر تیم هنرمندان و جمعی از بازیگران در سالن همایش های صداوسیما برگزار شد.
در این نشست که بابایی مدیرعامل جامعه حمایت از M.S نیز حضور داشت به منصوریان تندیسی با عنوان سفیر این جامعه اهدا شد.

به گزارش خبرنگار تاپ خبر ۲۴ ، نشست خبری دیدار تیم های ستارگان ایران و جهان به میزبانی باشگاه هنرمندان در سالن همایش های صدا و سیما و با حضور اهالی رسانه برگزار شد.

در این نشست که بابایی مدیرعامل جامعه حمایت از M.S نیز حضور داشت به منصوریان تندیسی با عنوان سفیر این جامعه اهدا شد. گفتنی است این دیدار خیرخواهانه بوده و یکی از اهداف آن کمک به جامعه حمایت از M.S است.

علیرضا منصوریان در نشست خبری تیم هنرمندان در خصوص برگزاری این مسابقه خیرخواهانه به خبرنگار برنا، گفت: همیشه بازیهای خیرخواهانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تمام اهل هنر و ورزش برای این بازیها اعلام آمادگی کرده اند. امیدوارم که در شهریورماه جشن هسته ای ما با حضور ستاره های دنیا تکمیل شود.

وی افزود: همیشه میان هنرمندان و ورزشکاران تعامل وجود داشته و امیدوارم که این تعامل ادامه داشته باشد و لذت کار خیر را در کنار هم داشته باشیم.

در ادامه، مهدی مهدوی در رابطه با برگزاری این مسابقه گفت: همه برای انجام این بازی زحمت کشیدند. جمع آوری نفرات به نوعی غیرممکن بود، اما با خواست خدا این عمل صورت گرفت و امیدوارم این مسابقه به بهترین شکل برگزار شود تا یک جشن خوب را شاهد باشیم.

حسین یاریار مدیر تیم هنرمندان هم در خصوص برگزاری این بازی افزود: ما تلاش های زیادی انجام دادیم و از تمام کسانی که ما را در این مدت کمک کردند، تشکر می کنم. امیداورم بتوانیم این مسابقه را به بهترین نحو ممکن برگزار کنیم.

وی در رابطه با حضور بانوان در ورزشگاه افزود: فعلا هیچ چیز مشخص نیست، اما امیدوارم که این مشکل برطرف شود.

یایار ادامه داد: قرار است ستارگان دنیا ۴۸ ساعت در ایران اقامت داشته باشند و پس از پایان بازی در مراسمی پیراهن امضا شده‌شان را برای امور خیریه به فروش برسانند.
گفتنی است در این نشست جمعی از بازیگران رادیو و تلویزیون و سینما حضور داشتند.