تاپ خبر۲۴: جلسه ای با موضوع بررسی نحوه همکاری های مشترک میان بانک سرمایه و گروه خودروسازی سایپا با حضور مدیران ارشد هر دو مجموعه برگزار شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، در جلسه ای با حضور دکتر آخوندی، قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور سرمایه گذاری […]

تاپ خبر۲۴: جلسه ای با موضوع بررسی نحوه همکاری های مشترک میان بانک سرمایه و گروه خودروسازی سایپا با حضور مدیران ارشد هر دو مجموعه برگزار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، در جلسه ای با حضور دکتر آخوندی، قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور سرمایه گذاری و شرکت های گروه و دکتر حیدرآبادی پور، مدیرعامل و عضو هیات مدیره بانک سرمایه و دیگر مدیران ارشد هر دو مجموعه، نحوه همکاری های مشترک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

این گزارش در ادامه به ذکر برخی موضوعات مورد بحث در این جلسه می پردازد که از آن جمله می توان به نصب دستگاه های کارتخوان در نمایندگی های گروه خودروسازی سایپا، اعطای تسهیلات خرد به طرف های تجاری گروه خودروسازی سایپا(تولیدکنندگان)، اعطای تسهیلات برای خریداران محصولات سایپا، افتتاح باجه در گروه خودروسازی سایپا جهت ارائه خدمات به شرکت و گشایش اعتبارات اسنادی داخلی-ریالی اشاره نمود.