تاپ خبر۲۴: در دومین اجلاس سراسری مدیران شایسته ملی، نشان عالی “مدیر شایسته ملی ” به علی‌اشرف افخمی مدیرعامل بانک صنعت و معدن اهدا شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، دومین اجلاس مدیر شایسته ملی در مرکز همایش‌های صدا و سیما و با شعار استقرار نظام […]

تاپ خبر۲۴: در دومین اجلاس سراسری مدیران شایسته ملی، نشان عالی “مدیر شایسته ملی ” به علی‌اشرف افخمی مدیرعامل بانک صنعت و معدن اهدا شد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، دومین اجلاس مدیر شایسته ملی در مرکز همایش‌های صدا و سیما و با شعار استقرار نظام شایستگی در سازمان‌ها، رهبری و رفتار سازمانی، مدیریت صنعت و تجارت در شرایط متفاوت زمانی و اقتصادی و همچنین بررسی تجارب مدیریتی با جضور مدیران کلیه وزارتخانه‌ها، ارگانها، سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی در عرصه اقتصاد، موسسات و نهادهای مالی از جمله بانک‌ها، موسسات اعتباری و شرکت‌های بیمه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.
در پایان این همایش نشان عالی این اجلاس به علی‌اشرف افخمی، مدیرعامل بانک صنعت و معدن به عنوان مدیر شایسته ملی اهدا گردید.