تاپ خبر۲۴: نشان برترین حامی اقتصاد ملی در صنعت بانکداری و همچنین نشان ملی مدیریت موفق در حمایت از تولیدات ملی به بانک سرمایه اهدا شد. به گزارش تاپ خبر ۲۴ از روابط عمومی بانک سرمایه، در «اجلاس خانه ایده آل، ساخت ایران» که با محوریت اجرای قانون رفع موانع و حمایت از تولیدات ملی […]

تاپ خبر۲۴: نشان برترین حامی اقتصاد ملی در صنعت بانکداری و همچنین نشان ملی مدیریت موفق در حمایت از تولیدات ملی به بانک سرمایه اهدا شد.

به گزارش تاپ خبر ۲۴ از روابط عمومی بانک سرمایه، در «اجلاس خانه ایده آل، ساخت ایران» که با محوریت اجرای قانون رفع موانع و حمایت از تولیدات ملی و گسترش محصولات و خدمات معتبر و مرغوب ایرانی و با حضور تولید کنندگان و نمایندگان شرکت های بزرگ و معتبر داخلی و همچنین جمعی از مدیران بانک سرمایه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، بانک سرمایه نشان برترین حامی اقتصاد ملی در صنعت بانکداری و همچنین نشان ملی مدیریت موفق در حمایت از تولیدات ملی را کسب کرد.

در این مراسم ابراهیم شیخ زاده، معاون طرح و برنامه بانک سرمایه، در سخنانی به ترسیم فضای اقتصادی کشور و موانع پیش روی تولیدکنندکان داخلی پرداخت و برنامه ها و خدمات بانک سرمایه در خصوص حمایت از تولیدکنندگان داخلی را تشریح نمود.

شایان ذکر است اجلاس خانه ایده آل، ساخت ایران به همت دبیرخانه توسعه صنایع ملی ایران و با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شده است.