تاپ خبر۲۴:در حالیکه کمتر از یک ماه تا آغاز المپیک زمستانی پیونگ چانگ ۲۰۱۸ باقی مانده، شرکت سامسونگ امروز از یک نسخه ویژه گلکسی نوت ۸ خود برای این المپیک رونمایی کرد. سامسونگ حامی رسمی این مسابقات در سراسر جهان است. این شرکت با هدف حمایت هرچه بیشتر از ورزشکاران و خانواده المپیک، و ترغیب […]

تاپ خبر۲۴:در حالیکه کمتر از یک ماه تا آغاز المپیک زمستانی پیونگ چانگ ۲۰۱۸ باقی مانده، شرکت سامسونگ امروز از یک نسخه ویژه گلکسی نوت ۸ خود برای این المپیک رونمایی کرد.

سامسونگ حامی رسمی این مسابقات در سراسر جهان است. این شرکت با هدف حمایت هرچه بیشتر از ورزشکاران و خانواده المپیک، و ترغیب آنها به انجام کارهای بزرگتر در بازی‌های زمستانی، نسخه‌ای ویژه از پرچمدار خود را عرضه می‌کند.
شرکت سامسونگ با همکاری کمیته بین‌المللی المپیک و سازمان‌دهندگان المپیک پیونگ‌چانگ، قصد دارد ۴۰۰۰ گوشی گلکسی نوت ۸ ویژه خود را در اختیار تمامی ورزشکاران و نیز خانواده المپیک شامل همه کارکنان کمیته ملی المپیک و کمیته المپیک پیونگ‌چانگ قرار دهد. با این کار آنها فرصت خواهند یافت برای داشتن تجربه‌ای بهتر و ارتباطی قوی‌تر به فناوری‌های موبایلی سامسونگ تکیه کنند.
نسخه ویژه گلکسی نوت ۸ دارای همان قابلیت‌های برجسته نوت ۸ معمولی شامل نمایشگر بدون مرز ۶.۳ اینچی، قلم S Pen پیشرفته و بهترین دوربین دوگانه شرکت سامسونگ است. علاوه بر این موارد، نسخه ویژه گلکسی نوت ۸ دارای یک کاور سفید در قسمت پشتی است که نماد برف و بازی‌های زمستانی است. پنج دایره المپیک که نماد اتحاد پنج قاره و همه کشورها هستند نیز بصورت طلایی رنگ و با الهام از مشعل المپیک روی این کاور نقش بسته است.
یانگی لی معاون مدیر اجرایی سامسونگ می‌گوید «در ۲۰ سال سابقه ما در مقام حامی المپیک، سامسونگ همواره با توسعه روح المپیک و تقویت ارتباطات از طریق جدیدترین فناوری‌ها و تجارب فراگیر، از این بازی‌ها حمایت کرده است. ما با افتخارنسخه ویژه بازی‌های المپیک پیونگ‌چانگ ۲۰۱۸ را در اختیار همه ورزشکاران قرار می‌دهیم با امید آنکه به آنها کمک کنیم ارتباط خود را حفظ کرده و لحظات خاطره‌انگیز زندگی شان را ثبت کرده و به اشتراک بگذارند».
نسخه ویژه المپیک همچنین دارای تصاویر پس‌زمینه‌ای با موضوع پیونگ‌چانگ ۲۰۱۸ خواهد بود. به این ترتیب دریافت کنندگان می‌توانند با استفاده از پیشرفته‌ترین فناوری‌های موبایلی سامسونگ، ارتباطی زیبا را تجربه کنند. اپلیکیشن‌های مفیدی نیز از قبل روی این نسخه نصب می‌شود تا تجربه بازی‌های المپیک را به بهترین شکل آن به کاربر منتقل کند.
توماس باخ، رییس کمیته بین‌المللی المپیک می‌گوید «تعهد سامسونگ به جنبش المپیک در ۲۰ ساله اخیر امکان ارتباطی معنادار را از طریق فناوری‌های نوآورانه این شرکت فراهم کرده است. ساخت نسخه ویژه المپیک باعث تقویت تمایل سامسونگ و کمیته بین‌المللی المپیک برای توسعه روح المپیک شد. بخاطر حضور حامیان متعهدی مانند سامسونگ است که ما می‌توانیم تجربه‌ای فراموش نشدنی را از بازی‌های المپیک در هر دوره ایجاد کنیم».