تاپ خبر۲۴: بزرگترین تولید کننده کارت گرافیک در جهان، گویا در پی انقلابی در طراحی رنگ بندی محصولات گیمینگ خود است. پس از ROG Strix GeForce RTX 2080 TI White Edition حالا نوبت به مدل ROG Strix GeForce RTX 2080 Super White Edition در سبد کالای کارت گرافیک ایسوس رسیده است. Strix GeForce RTX™ ۲۰۸۰ […]

تاپ خبر۲۴: بزرگترین تولید کننده کارت گرافیک در جهان، گویا در پی انقلابی در طراحی رنگ بندی محصولات گیمینگ خود است. پس از ROG Strix GeForce RTX 2080 TI White Edition حالا نوبت به مدل ROG Strix GeForce RTX 2080 Super White Edition در سبد کالای کارت گرافیک ایسوس رسیده است.

Strix GeForce RTX™ ۲۰۸۰ Super White Edition

کارت گرافیک Strix GeForce RTX™ ۲۰۸۰ Super White Edition ایسوس درست مانند مدل Strix GeForce RTX™ ۲۰۸۰ TI White Edition طراحی شده که به نوعی ادامه دهنده مسیر این رنگ جدید در خانواده ROG است. ایسوس برای این کارت گرافیک، تراشه دستچین شده و با کیفیت سیلیکون بالاتری را انتخاب کرده است. این عمل منجر به دستیابی فرکانس از پیش اورکلاک شده این کارت گرافیک تا ۱۸۹۰ مگاهرتز گردیده است.

فناوری Auto-Extreme

تمامی کارت گرافیک های ایسوس در خط تولید تمام خودکار Auto-Extreme طراحی و تولید می گردد. برخلاف سایرین، تمامی عملیات اسمبل و لحیم کاری در محیطی کاملاً ایزوله توسط ماشین های تمام خودکار انجام می گردد که علاوه بر کاهش آلاینده های زیست محیطی، اثرات ناشی از مشکلات خستگی نیروی انسانی را در محصولات ایسوس به صفر رسانده است.

طراحی با عملکرد بالا

کارت گرافیک ROG Strix GeForce RTX 2080 Super White Edition از خنک کننده ای ۲٫۷ اسلات بهره می برد که دارای رادیاتوری با پره های بزرگ و حجیم است. فن های پیشرفته Axial-tech ایسوس نیز وظیفه عبور جریان مداوم هوا با کمترین نویز و بیشترین فشار استاتیکی را به هیت سینک بر عهده دارد. همچنین یک اسکلت فلزی مستحکم نیز کل کارت گرافیک را دربر گرفته است تا دوام و استحکام بیشتری را به این محصول ببخشد.

نورپردازی چشم نواز Aura Sync

سطح سفید رنگ و مات کارت گرافیک ROG Strix GeForce RTX 2080 Super White Edition انعکاسی زیبا از نور داخل کیس در کنار نورپردازی Aura Sync، جلوه ای متفاوت را به سیستم های گیمینگ می بخشد.

کارت گرافیک ROG Strix GeForce RTX 2080 Super White Edition همزمان با سایر کشورها، در کشور با گارانتی رسمی قابل تهیه می باشد.