تاپ خبر۲۴: شما در فصل بهار با استفاده از «رسید تراکنش» دیجیتالی در اپلیکیشن بله یک هکتار و نیم باغ را نجات دادید. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، تقریبا به ازای هر ۸۲ هزار و ۵۰۰ رسید کاغذی تراکنش، باید یک درخت کهنسال قطع شود و کاربران بله با دریافت […]

تاپ خبر۲۴: شما در فصل بهار با استفاده از «رسید تراکنش» دیجیتالی در اپلیکیشن بله یک هکتار و نیم باغ را نجات دادید.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، تقریبا به ازای هر ۸۲ هزار و ۵۰۰ رسید کاغذی تراکنش، باید یک درخت کهنسال قطع شود و کاربران بله با دریافت ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار رسید دیجیتالی، بقای هکتار و نیم باغ را تضمین کرده اند.
جالب است بدانید در فصل بهار تعداد ۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تراکنش کارت به کارت در بله انجام شده که معادل جمعیت کشورهای دانمارک و ایرلند است.
همچنین آمارهای فصلی نشان می دهد بیشترین خدمات مورد استقبال کاربران بله در صفحه بانک من مربوط به کارت به کارت، رسید تراکنش، موجودی، شارژ و قبض بوده است.
تعداد کاربران روزانه فعال در بله ۵۰۰ هزار نفر است و هر کاربر به طور میانگین در روز ۱۰ دقیقه و ۵۰ ثانیه از این اپلیکیشن استفاده کرده است.
کارشناسان تیم بله همواره بر این تلاش بوده اند تا بهترین دسترسی و خدمات را به کاربران خود ارایه دهند و در سه ماه ابتدای امسال ۱۰ هزار و ۷۱۸ پیام به بخش پشتیبانی بله ارسال شده است.
شما می توانید از طریق شماره ۸۸۷۰۴۸۵۸ با کارشناسان بله در ارتباط باشید.