تاپ خبر۲۴: سرپرست گروه موسیقی ستاره قطبی هدف از شکل‌گیری این گروه را پر کردن جای خالی یک گروه موسیقی پاپ بانوان دانست که بتواند با ارائه کارهایی متفاوت به نیاز موسیقایی مخاطبان خود پاسخ دهد. به گزارش روابط‌عمومی گروه موسیقی ستاره قطبی، بهار ایلچی سرپرست این گروه که روز شنبه دوم اسفند ماه ۱۳۹۳ در […]

تاپ خبر۲۴: سرپرست گروه موسیقی ستاره قطبی هدف از شکل‌گیری این گروه را پر کردن جای خالی یک گروه موسیقی پاپ بانوان دانست که بتواند با ارائه کارهایی متفاوت به نیاز موسیقایی مخاطبان خود پاسخ دهد.

به گزارش روابط‌عمومی گروه موسیقی ستاره قطبی، بهار ایلچی سرپرست این گروه که روز شنبه دوم اسفند ماه ۱۳۹۳ در نشست خبری کنسرت موسیقی گروه ستاره قطبی سخن می‌گفت، ضمن اشاره به مطلب فوق گفت: گروه ما در حال حاضر تنها گروه موسیقی رسمی پاپ بانوان ایرانی است که به اجرای قطعاتی از زبان‌ها و فرهنگ‌های دیگر به همراه سازهای خاص آن فرهنگ‌ها می‌پردازد.

وی افزود: تمامی اعضای این گروه دارای تحصیلات آکادمیک موسیقی هستند و برخی از آنان نیز به زبان‌ها و گویش‌هایی مانند انگلیسی، آذری، فرانسه و کردی تسلط دارند و در بین خوانندگان گروه ستاره قطبی، یک خواننده فرانسوی زبان از ساحل عاج نیز با ما همکاری دارد.

ایلچی با بیان اینکه جمع شدن اعضای این گروه در کنار هم و موفقیت آن‌ها کار ساده‌ای نبوده است، تصریح کرد: در این مسیر ما مشقت‌های زیادی را متحمل شده‌ایم و اگر امروز اینجا روبروی شما نشسته‌ایم تا از اجراهای پیش‌روی خود سخن بگوییم، واقعیت این است که تک‌تک اعضای گروه زحمات زیادی کشیده‌اند و خوشحال هستیم که این زحمات به بار نشسته و برای اولین بار از حمایت مالی یکی از برندهای محبوب یعنی هایپراستار برخوردار شده‌ایم.

در ادامه این کنفرانس خبری، مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای هایپراستار که به عنوان حامی مالی گروه موسیقی ستاره قطبی سخن می‌گفت، با اشاره به پیشرفت زنان ایران در عرصه موسیقی تصریح کرد:‌ هایپراستار یک شرکت نوپا و جوان است که پنج سال سابقه حضور در ایران را دارد و اکنون پس از گذشت پنج سال، فکر می‌کنیم زمان آن رسیده که با مخاطبان‌مان سخن بگوییم.

تی‌یری ژولن با اشاره به اینکه ارتباط با مخاطبان ایرانی تجربه‌ای خوشایند و جذاب است، گفت: ایران فرهنگ غنی و تاریخ پرباری دارد و موسیقی به عنوان بخشی از فرهنگ ایرانی، جایگاه ویژه‌ای در بین ایرانیان دارد.

وی افزود: یکی از مأموریت‌های هایپراستار در قبال جوامع ملی و محلی، تعهد به اعضای جامعه به عنوان شهروندان فعال و بازیگران اقتصادی مسئول است که همسو با ارزش‌های سازمانی هایپراستار، یعنی آزادی، سهیم کردن شهروندان در خیر عمومی و پیشرفت جامعه، باعث شده تلاش کنیم تا سهم خود را در ارتقای فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی زنان ادا کنیم.

 

ژولن با جذاب خواندن کنسرت موسیقی برای بانوان و منحصربه‌فرد دانستن چنین تجربه‌ای گفت: حمایت ما صرفاً محدود به گروه موسیقی ستاره قطبی نیست و ما بخشی از بلیت کنسرت‌های گروه ستاره قطبی را با تخفیف۵۰ درصدی در فروشگاه‌های هایپراستار عرضه می‌کنیم تا مخاطبان این گروه موسیقی که بانوان هستند بتوانند با هزینه­ای‌ اندک در این کنسرت‌ها حضور یابند.

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای هایپراستار ادامه داد: فراهم کردن تجربه حضور زنان ایران در یک فضای متفاوت هنری و آشنا شدن بیشتر آن‌ها با موسیقی پاپ دلیل ما برای سهیم شدن در این حرکت هنری و فرهنگی بود.

همچنین در حاشیه این نشست خبری، مدیرعامل شرکت هایپراستار از تخفیف ۱۵ درصدی، روی قیمت مصرف‌کننده بیش از سه هزار کالای مختلف در این فروشگاه‌ها به مناسبت سال نو خبر داد. این فروش ویژه که از ۱۵ بهمن ماه آغاز شده تا چند ماه آینده نیز ادامه خواهد داشت. او توضیح داد: تخفیف‌های هایپراستار که پیش از این ۱۰ درصد روی قیمت نهایی مصرف‌کننده بود، به ۱۵ درصد افزایش یافته است.

گفتنی است کنسرت گروه موسیقی ستاره قطبی روز چهارشنبه ۶ اسفند ماه و پنجشنبه ۷ اسفند ماه در تالار وحدت تهران برگزار خواهد شد و برای سال آتی نیز اوایل تابستان در شیراز و اصفهان همین کنسرت‌ تکرار خواهد شد. در این کنسرت‌ دوساعته ۱۷ نفر از اعضای گروه، ۱۷ قطعه را اجرا خواهند کرد