چهارشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۹

مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم های ۱۸۰ ثانیه ای بانک پاسارگاد به اتمام رسید

مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم های ۱۸۰ ثانیه ای بانک پاسارگاد به اتمام رسید

تاپ خبر۲۴: مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم‌های ۱۸۰ ثانیه‌ای بانک‌پاسارگاد، به اتمام رسیده و مراحل بازبینی و داوری نهایی آثار در حال پیگیری است.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیرروابط‌عمومی بانک با اعلام این خبر گفت: مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم کوتاه بانک‌پاسارگاد که تا پایان شهریور ۱۳۹۴ معین شده‌بود، به اتمام رسید و هم‌اکنون مراحل بازبینی نهایی، داوری و انتخاب آثار برتر در حال پیگیری و انجام است. رفیعی ادامه داد: فیلمسازان و هنرشناسان بنامی همچون کمال تبریزی، روح‌الله حجازی، دکتر بلخاری و … به عنوان داوران جشنواره فیلم کوتاه پاسارگاد، آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره را بازبینی و آثار برجسته را برای راه‌یابی به مرحله نهایی، گزینش می‌کنند
وی ادامه داد: طبق آمار اعلام شده از سوی دبیرخانه جشنواره در نهایت، بیش از ۵ هزار نفر در این جشنواره ثبت نام کردند که از این تعداد ۵۰۰ ایده و ۷۵۰ اثر به دبیرخانه ارسال شد. این آمار نشان‌دهنده استقبال بسیار خوب علاقمندان و هنرمندان عزیز کشور از این جشنواره است. امید داریم با عنایت پروردگار، این جشنواره در سال‌های آتی نیز با قوت و کیفیت بسیار عالی ادامه یافته و به عنوان جشنواره‌ای مطرح که بهترین محل برای شناسایی جوانان مستعد و علاقمند است، در بین اهالی هنر مطرح شود. رفیعی در خصوص زمان اعلام نتایج نهایی این جشنواره افزود: هیات داوران جشنواره، تا پایان مهر ماه کلیه آثار را بررسی نهایی خواهند کرد. زمان دقیق اعلام نتایج و برگزاری مراسم برای اهدای جوایز نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

گفتنی است این جشنواره با هدف کشف استعدادها و حمایت از هنرمندان و همچنین جلب افکار عمومی نسبت به موضوعات این جشنواره، در ۳ بخش اصلی حفظ محیط‌زیست و منابع‌‌ملی، تکریم خانواده و حقوق اجتماعی و معرفی یکی از خدمات، محصولات یا ویژگی‌های بانک‌پاسارگاد برگزار می‌شود. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن‌های ۳۱ و ۸۲۸۹۳۰۳۰-۰۲۱ تماس و یا به سایت www.pasargadfilmfest.ir مراجعه فرمایند.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در چهارشنبه, ۰۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱:۱۵ ب.ظ

دیدگاه