تاپ خبر ۲۴ : شهردار کلان شهر قزوین با تاکید بر اینکه  بانک شهر تاکنون از تمام ظرفیت های خود برای آبادانی کلان شهرها استفاده کرده است،گفت: در حال حاضر شهروندان نیز با اعتماد به این بانک بر تاثیرگذاری آن در توسعه شهرها مهر تایید می زنند. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و […]

تاپ خبر ۲۴ : شهردار کلان شهر قزوین با تاکید بر اینکه  بانک شهر تاکنون از تمام ظرفیت های خود برای آبادانی کلان شهرها استفاده کرده است،گفت: در حال حاضر شهروندان نیز با اعتماد به این بانک بر تاثیرگذاری آن در توسعه شهرها مهر تایید می زنند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، علی صفری با بیان اینکه عدم تحقق درآمدهای پایدار یکی از چالش های اصلی شهرداری های کشور است، افزود:مدیریت شهرها با مشکلات مالی فراوانی مواجه هستند و در همین راستا قوانین باید اصلاح و به سمتی بروند که درآمدهای پایدار شهری افزایش یابد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه اقدامات بانک شهر و حمایت های آن از شهرداری ها توانسته خلاء عدم تحقق درآمدهای پایدار را تا حدود بسیار زیادی پرکند.

صفری با اشاره به اینکه بانک شهر طی سالیان گذشته در چارچوب قوانین و مقررات بانک مرکزی، حمایت از همه کلانشهرها را در دستور کار خود قرار داده است، خاطرنشان کرد: اقدامات این بانک زمینه رونق  پروژه‌های عمرانی و حمل و نقل عمومی به ویژه مترو را فراهم آورده است.

شهردار کلان شهر قزوین با تاکید بر اینکه حمایت‌های این بانک از مدیریت شهری فقط به پروژه‌های عمرانی محدود نشده و این بانک در پروژه‌های فرهنگی نیز حامی شهرها بوده است،خاطرنشان کرد: مدیریت عالی بانک شهر با چالش ها و معضلات شهر ها به خوبی آشناست و با توجه به شناخت از حوزه مدیریت شهری برنامه‌های بسیار خوبی را برای حمایت از شهرداری ها به  اجرا درآورده است.

صفری در ادامه با بیان اینکه بانک شهر نعمتی برای شهر و شهروندان است،گفت:خوشبختانه هموطنان تاثیر حمایت های بانک شهر از آبادانی شهرها را در زندگی روزمره خود شاهد هستند.