تاپ خبر ۲۴:به منظور تسهیل در دسترسی جانبازان و افراد کم‌توان جسمی، شعب بانک شهر تا پایان سال مناسب‌سازی‌ می‌شوند. به گزارش تاپ خبر ۲۴ به نقل از روابط‌عمومی بانک شهر، با توجه به اهمیت مناسب‌سازی اماکن عمومی برای این قشر از جامعه و بر مبنای طرح موضوع مناسب‌سازی فضای بانکی برای جانبازان و معلولان […]

تاپ خبر ۲۴:به منظور تسهیل در دسترسی جانبازان و افراد کم‌توان جسمی، شعب بانک شهر تا پایان سال مناسب‌سازی‌ می‌شوند.
به گزارش تاپ خبر ۲۴ به نقل از روابط‌عمومی بانک شهر، با توجه به اهمیت مناسب‌سازی اماکن عمومی برای این قشر از جامعه و بر مبنای طرح موضوع مناسب‌سازی فضای بانکی برای جانبازان و معلولان در کانون بانک‌ها و مبحث مقررات ملی ساختمان، این امر در دستور کار این بانک قرار گرفت.
بر این اساس به منظور مناسب‌سازی دسترسی‌ها، پله‌ها، آسانسورها برای همه اقشار کم‌توان جسمی، این قوانین در شعب تهران بانک شهر اجرایی و دستورالعمل مربوط به آن نیز تدوین شد.
به این منظور روند مناسب‌سازی از جمله همسطح‌سازی زمین با پیاده‌روی ورودی شعب، جک معلولان و ایجاد شیب(Ramp) ویژه معلولان در شعب بانک برای تسهیل در استفاده کم‌توانان جسمی در حال اجراست.
با توجه به این‌ که در این طرح، همه افراد کم‌توان جسمی مورد توجه قرار دارند، دستگاه خودپرداز(ATM) ویژه معلولان نیز در برخی شعب بانک شهر پیش‌بینی شده است.
مناسب‌سازی شعب بانک شهر برای اقشار کم‌توان جسمی با جدیت در حال انجام است که تا پایان سال همه شعب بانک شهر در تهران و شهرستان‌ها، مناسب‌سازی می‌شوند.