تاپ خبر۲۴:مودم DSL-N10S با استفاده از فناوری‌های اختصاصی ایسوس در پردازنده شبکه بی سیم موفق به کاهش ۷۲ درصدی مصرف انرژی و هزینه‌های ناشی از آن شده است. این مودم از استاندارد شبکه بیسیم ۸۰۲٫۱۱n پشتیبانی می نماید و ایسوس با بکارگیری پردازنده ECO-WiFi توانسته است در مصرف انرژی این مودم تا ۷۲ درصد صرفه‌جویی […]

تاپ خبر۲۴:مودم DSL-N10S با استفاده از فناوری‌های اختصاصی ایسوس در پردازنده شبکه بی سیم موفق به کاهش ۷۲ درصدی مصرف انرژی و هزینه‌های ناشی از آن شده است. این مودم از استاندارد شبکه بیسیم ۸۰۲٫۱۱n پشتیبانی می نماید و ایسوس با بکارگیری پردازنده ECO-WiFi توانسته است در مصرف انرژی این مودم تا ۷۲ درصد صرفه‌جویی کند. این مودم از شبکه بی‌سیم با استاندارد N150 پشتیبانی می‌کند و مجهز به یک پورت LAN است.

برای دسترسی آسان به شبکه و راه‌اندازی سریع یک ارتباط امن بی‌سیم دکمه WPS در DSL-N10S قرار داده شده و با استفاده همزمان از این دکمه می‌تواند سایر ابزارهای بی‌سیم را شناسایی کرده و ارتباط وایرلس را برقرار کند. در پنل پشت این محصول یک درگاه اترنت RJ45 و یک پورت RJ11 برای ورود کانکتور تلفن در نظر گرفته شده است و در همین بخش می‌توان دکمه WPS را مشاهده کرد.

این مودم مجهز به یک آنتن بی‌سیم درونی است و در باند فرکانسی ۲٫۴ گیگاهرتز فعالیت می‌کند. با پشتیبانی از استاندارد N150 پهنای باند این دستگاه به ۱۵۰ مگابیت بر ثانیه می‌رسد و در بخش ADSL نیز با استاندارد ADSL2+ سازگار است. در این استاندارد میزان پهنای باند دانلود تا ۲۴ مگابیت بر ثانیه و میزان پهنای باند آپلود یک مگابیت بر ثانیه است.

این مودم دارای قابلیت رمزگذاری روی داده‌های برای انتقال بی‌سیم است و از الگوریتم‌های WEP/TKIP/AES/WPA/WPA2 WPS پشتیبانی می‌کند. از دیگر ویژگی‌های این مدل می‌توان به سرور DHCP و فایروال اشاره کرد. ابعاد این محصول ۱۲۰*۱۲۰ میلی‌متر با ارتفاع ۴ سانتی‌متر است.