تاپ خبر۲۴:مانیتور مدلMP76 با پایه شفاف و لبه‌های باریک از نمایشگر Full HD IPS و فناوری بدون پرش برای تجربه مشاهده بهتر برخوردار است. ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) امروز MP76 IPS ، جدیدترین مانیتور ۲۴ اینچ با کیفیت Full HD را معرفی کرد. این محصول ترکیبی از پایه شیشه‌ای معلق و طراحی فوق باریک صفحه‌نمایش سینمایی […]

تاپ خبر۲۴:مانیتور مدلMP76 با پایه شفاف و لبه‌های باریک از نمایشگر Full HD IPS و فناوری بدون پرش برای تجربه مشاهده بهتر برخوردار است.

ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) امروز MP76 IPS ، جدیدترین مانیتور ۲۴ اینچ با کیفیت Full HD را معرفی کرد. این محصول ترکیبی از پایه شیشه‌ای معلق و طراحی فوق باریک صفحه‌نمایش سینمایی (CINEMA SCREEN) است که چشمان را به خود خیره می‌کند. نمایشگر IPS باعث می‌شود مانیتور MP76 کیفیت تصویر استثنایی داشته باشد و امکاناتی مانند فناوری بدون پرش ال‌جی (Flicker-Safe) و حالت خواننده (Reader Mode) به ایجاد تجربه تماشای باورنکردنی کمک می‌کند. هیونگ-سی پارک، رئیس بخش کسب و کار آی.تی در ال‌جی الکترونیکس، می‌گوید: «مانیتور MP76 تعادلی کامل بین طراحی مدرن، کیفیت تصویر عالی و عملکردهایی برای راحتی بیشتر ایجاد می‌کند. ال‌جی همچنان به تولید مانیتورهای پیشرفته برای نیازهای روبه‌تغییر مشتریان در خانه و محل کار ادامه می‌دهد.»

مانیتور MP76 از بدنه‌ای فلزی و پایه شیشه‌ای و شفاف معلقی برخوردار است؛ به طوری که در محیط‌های تاریک مانیتور در هوا معلق به نظر می‌رسد. این مانیتور می‌تواند به راحتی روی دیوار هم نصب شود و به طراحی صفحه سینما (CINEMA SCREEN) ارتقا پیدا کند. نمایشگر ۲۴ اینچ Full HD IPS و لبه‌های باریک‌تر به MP76 امکان می‌دهد که تجربه‌ مشاهده غرق‌کننده‌ و باورنکردنی ایجاد کند.

مانیتور MP76 از فناوری نمایشگر IPS (in-plane switching) برای اطمینان از تفسیر زنگ زنده و واضح، ترجمه دقیق تصاویر با جزییات جذاب برخوردار است. حرکت اشیا روی صفحه در مانیتور IPS بسیار روان‌تر از فناوری‌های رقیب است. نه تنها حرکات روان‌تر هستند بلکه خستگی چشم نیز کاهش پیدا می‌کند. علاوه بر این، مانیتور Full HD MP76 IPS ال‌جی زاویه دید وسیع و حیرت‌انگیزی دارد.

کابران می‌توانند از امکانات پردازش تصویر مبتکرانه برای ایجاد تجربه راحت‌تر در زمان انجام عملکردهای محاسباتی بهره‌مند شوند. با استفاده از قابلیت Reader Mode پس‌زمینه هر تصویری می‌تواند مانند کاغذ به نظر برسد و از فشار آمدن به چشم پیشگیری کند. این مانیتور از فناوری بدون پرش (Flicker-Safe) که توسط TUV تأییدشده است برخوردار است تا پرش‌های تصویر را کاملاً برطرف کند و بیننده را از ناراحتی احتمالی چشم محافظت کند.

علاوه بر این، مانیتورهای IPS ال‌‎جی، به یمن وجود کیفیت تصویر برجسته و طراحی خیره‌کننده، تحسین جوامع بین‌المللی در طی سال گذشته به خود اختصاص داده است. افتخارات صنعت شامل Plus X Award آلمان، Red Dot Design Award و G-Mark ژاپن است. مدل ۲۹EA73 ال‌جی نشان کیفیت و عملکرد (QPM) را از اینترتک برای کیفیت استثنایی‌اش در تمام هفت رستۀ اینترتک، شامل دقت رنگ، بازتولید رنگ و زاویه دید کسب کرده است.