تاپ خبر۲۴: روز چهارشنبه ۷ مردادماه، ۱۱۰ هزار تن سنگ آهن دانه بندی (عیار ۵۳ درصد) مجتمع سنگ آهن میشدوان به قیمت ۱۲ دلار و ۵۵ سنت در هرتن در تالار صادراتی بورس کالای ایران داد و ستد شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بورس کالای ایران، […]

تاپ خبر۲۴: روز چهارشنبه ۷ مردادماه، ۱۱۰ هزار تن سنگ آهن دانه بندی (عیار ۵۳ درصد) مجتمع سنگ آهن میشدوان به قیمت ۱۲ دلار و ۵۵ سنت در هرتن در تالار صادراتی بورس کالای ایران داد و ستد شد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بورس کالای ایران، در این روز در مجموع ۱۲۷ هزار و ۴۰۰ تن سنگ آهن دانه بندی، انواع قیر و عایق رطوبتی به ارزش بیش از ۹ میلیون و ۴۷۶ هزار دلار در تالار صادراتی برای صادرات به بازارهای جهانی مورد معامله قرار گرفت.
این گزارش حاکی است، در تالار محصولات صنعتی و معدنی نیز ۶۲ هزار و ۱۰۰ تن شمش بلوم ۱۵۰*۱۵۰ تولیدی شرکت فولاد خوزستان به ارزش بیش از۷۴۹ میلیارد ریال بورس کالای ایران توسط مشتریان خریداری شد.
همچنین این تالار در گروه آلومینیوم، شاهد داد و ستد یکهزار و ۸۰۰ تن بیلت و شمش آلیاژ شرکت ایرالکو بود.
علاوه بر این، در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی در این روز معامله ۸ هزار و ۹۸۲ تن قیر،یک هزار و ۶۳۴ تن مواد پلیمری، ۹ هزار و ۸۷۵ تن مواد شیمیایی، ۱۰ تن آرگون، ۵۰ تن گوگرد گرانوله، ۵ هزار تن لوب کات، ۲۲ هزار و ۸۰۰ تن وکیوم باتوم ثبت شد.
براساس این گزارش، ۴۴۰ تن شکر سفید کارخانه های قند شیروان، فریمان و نیشابور به قیمت ۲۱ هزار ریال معامله شد. در مجموع در این روز بیش از ۲۴۰ هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از یکهزار و ۷۰۰ میلیارد ریال در بورس کالای ایران داد و ستد شد.