تاپ خبر۲۴:طی هفته منتهی به دوم مهرماه، ۳۴۷ هزار و ۹۶۴ تن انواع کالا به ارزش حدود ۶ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس کالای ایران، طی هفته مذکور، در دو بخش داخلی و صادراتی […]

تاپ خبر۲۴:طی هفته منتهی به دوم مهرماه، ۳۴۷ هزار و ۹۶۴ تن انواع کالا به ارزش حدود ۶ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس کالای ایران، طی هفته مذکور، در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۱۸۲ هزار و ۲۲۸ تن انواع کالا به ارزش نزدیک به ۲۹۱۳ میلیارد ریال به فروش رسید. در این تالار، ۶۹ هزار و ۳۷۴ تن انواع قیر، ۴۸ هزار و ۶۷۳ تن مواد پلیمری، ۳۱ هزار تن وکیوم باتوم، ۱۴ هزار تن لوب کات، ۱۵ هزار و ۶۷۳ تن مواد شیمیایی، ۲۰۲۳ تن عایق رطوبتی، ۱۵۰۰ تن گوگرد و ۲۰ تن آرگون معامله شد.
تالار محصولات کشاورزی نیز شاهد معامله ۳۵۵۰ تن شکرسفید، ۲۰۰ تن ذرت، ۲۰۰ تن روغن خام و ۱۰۰ تن برنج بود.
این گزارش همچنین حاکی است، در تالار داخلی و صادراتی محصولات صنعتی و معدنی نیز ۱۶۰ هزار و ۳۹۶ تن انواع کالا با ارزشی بیش از ۲۹۲۳ میلیارد ریال معامله شد.
گفتنی است در تالار مذکور، ۱۵۱ هزار و ۲۹۱ تن انواع فولادی ۳۸۸۵ تن انواع مس، ۱۲۰ تن کنسانتره مولیبدن و ۵۱۰۰ تن آلومینیوم خریداری شد.