​تاپ خبر۲۴:مشترکان سامانه بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران با استقبال از خدمات این سامانه در خلال شهریور ماه سالجاری بیش از١٢ میلیون تراکنش بانکی خود را با موفقیت از طریق آن انجام داده اند. به گزارش تاپ خبر۲۴ازروابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان همگام با […]

​تاپ خبر۲۴:مشترکان سامانه بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران با استقبال از خدمات این سامانه در خلال شهریور ماه سالجاری بیش از١٢ میلیون تراکنش بانکی خود را با موفقیت از طریق آن انجام داده اند.
به گزارش تاپ خبر۲۴ازروابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان همگام با پیشرفت فناوریهای جدید، ارائه خدمات بانکداری اینترنتی متنوع را بر پایه بسترهای اینترنتی امن در دستور کار قرار داده است. این خدمات بدون محدودیت مکانی و زمانی ارائه میگردد و دارای قابلیتهای فراوانی از جمله انتقال وجه، رویت صورتحساب، تعیین مبلغ چک، پرداخت اقساط، پرداخت قبوض و … میباشد.
این گزارش میافزاید تعداد مشتریان استفاده کننده از سامانه بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران تا پایان شهریورماه سال ١٣٩۴ به بیش از ۴۴٧ هزار مشتری افزایش یافته که این رقم بیانگر رشد ٢١درصدی تعداد مشتریان استفاده کننده است همچنین مشترکان سامانه مذکور با استقبال از خدمات آن در خلال شهریور ماه سالجاری بیش از١٢ میلیون و ۴١٣ هزار تراکنش بانکی خود را با موفقیت انجام داده اند.
براساس این گزارش بانک صادرات ایران با بهره گیری از دستگاه رمز ساز لحظه ای (otp) در محیطی کاملاً امن و بدون حضور فیزیکی در شعب اقدام به ارایه خدمات تنوع اینترنتی نموده است.
شایان ذکر است استفاده از سیستم غیر حضوری بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران در حال حاضر امکان پرداخت اقساط، پرداخت قبوض، انتقال وجه بین حساب ها ، تعیین مبلغ چک، رویت صورت حساب را امکان پذیر ساخت و توانسته است نقش بسزایی در کاهش هزینه ها و وقت مشتریان داشته باشد . متقاضیان می تواند جهت استفاده از خدمات بانکداری اینترنتی به وب سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir مراجعه نمایند.