تاپ خبر۲۴: براساس قرارداد منعقد شده مابین رایتل و دو اپراتور عراقی کورک و آسیاسل، مشترکین رایتل در ایام اربعین می‌توانند با استفاده از خدمات رومینگ بین‌الملل از خدمات ارتباطی بهره‌مند شوند. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی رایتل، با توجه به افزایش میزان سفرهای زیارتی در ایام اربعین به کشور عراق، اپراتور رایتل […]

تاپ خبر۲۴: براساس قرارداد منعقد شده مابین رایتل و دو اپراتور عراقی کورک و آسیاسل، مشترکین رایتل در ایام اربعین می‌توانند با استفاده از خدمات رومینگ بین‌الملل از خدمات ارتباطی بهره‌مند شوند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی رایتل، با توجه به افزایش میزان سفرهای زیارتی در ایام اربعین به کشور عراق، اپراتور رایتل جهت تامین رفاه حال مشترکین خود با دو اپراتور عراقی کورک و آسیاسل قرارداد رومینگ بین‌الملل منعقد کرده است تا مشترکین رایتل با استفاده از خدمات رومینگ بین‌الملل این دو اپراتور بتوانند از تمامی سرویس‌های ارتباطی استفاده نمایند.

بر اساس اعلام رایتل با توجه به تعرفه این دو اپراتور توصیه می‌شود مشترکین از رومینگ بین‌الملل اپراتور کورک که مقرون به صرفه‌تر است استفاده کنند.

بر اساس این خبر مشترکین در دو بازه زمانی ۲۲ آبان تا ۵ آذر و همچنین ۶ آذر تا پایان سال جاری از تخفیف‌های ویژه‌ای برخوردار خواهند شد.

جزییات بیشتر از طریق لینک قابل دسترسی است.