به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از افکار ، نقل همه محافل ، سوال اکثر مصاحبه کننده ها، تحلیل کارشناسان سیاسی همه به این سمت رفته است که حرکت بعدی مشایی چیست؟! “خودش که گفته جدی میاد. از نظر من میاد.” “خودش گفته تایید می شه اما من می گم که تایید نمی شه ولی […]

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از افکار ، نقل همه محافل ، سوال اکثر مصاحبه کننده ها، تحلیل کارشناسان سیاسی همه به این سمت رفته است که حرکت بعدی مشایی چیست؟!

“خودش که گفته جدی میاد. از نظر من میاد.” “خودش گفته تایید می شه اما من می گم که تایید نمی شه ولی ممکنه تایید بشه!”


“ما هم حساب باز کرده ایم که اگر ایشان کاندیدا شد چه بکنیم.”


“نامزد “خاص” دولت بیاید، پیروز می‌شود.”


“احمدی نژاد هنوز از نامزدی آقای مشایی ناامید نیست. “


” اگر قرار باشد مشایی یکی از کاندیداها باشد و احمدی نژاد از اکنون برای او تبلیغ می کند این خلاف قانون است.”


” آقای احمدی‌نژاد در صورت رد صلاحیت شدن مشائی دست به اقدامات جدی خواهد زد.”


این جملات قسمتی از سخنان برخی سیاستمداران است که در مصاحبه ها مطرح کرده اند. البته نه تنها سیاستمداران بلکه ” اسفندیار” نقل محافل خانوادگی مردم هم شده است.


اینکه مشایی چه سیاستی برای انتخابات در پیش می گیرد یا اینکه اصلا نامزد دولتی ها برای انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود یا نه، بحث دیگری است اما اسفندیار دولت توانسته است طی این مدت همه توجهات را به سوی خود جلب کند.


نقل همه محافل ، سوال اکثر مصاحبه کننده ها، تحلیل کارشناسان سیاسی همه به این سمت رفته است که حرکت بعدی مشایی چیست؟! هر چند در بین نامزدهای مطرح انتخاباتی اسفندیار را نمی توان یک وزنه به حساب آورد اما با این وجود وی توانسته نام خود را در محافل سیاسی مطرح کند.

در هرصورت طی چند ماه آینده تقابل جناح ها و گروه های مختلف ، نمای جدی تری به خود میگیرد. ترفندهای روانی قطعا در آینده سیاسی نامزدهای ریاست جمهوری تاثیر خواهد داشت.