تاپ خبر۲۴:بانک‌پاسارگاد، در اقدامی دیگر و در راستای حفاظت از محیط‌ زیست با انجمن پایشگران محیط‌زیست ایران همکاری می‌کند. سرو رفیعی مشاورمدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد ضمن اعلام این خبر گفت: بانک‌پاسارگاد در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود، ضمن همکاری با انجمن پایشگران محیط‌ زیست ایران (پاما)، از طرح جشنواره اتوبوس طبیعت و هنرمندان که […]

تاپ خبر۲۴:بانک‌پاسارگاد، در اقدامی دیگر و در راستای حفاظت از محیط‌ زیست با انجمن پایشگران محیط‌زیست ایران همکاری می‌کند.

سرو رفیعی مشاورمدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد ضمن اعلام این خبر گفت: بانک‌پاسارگاد در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود، ضمن همکاری با انجمن پایشگران محیط‌ زیست ایران (پاما)، از طرح جشنواره اتوبوس طبیعت و هنرمندان که با هدف بهسازی محیط روستاهای پارک ملی خجیر در راستای حفظ محیط‌ زیست بومی و توسعه پایدار منطقه برگزار می شود، حمایت می‌کند. وی افزود: از مهم‌ترین کارکرد‌های این جشنواره می‌توان به ایجاد انگیزه صد چندان در میان روستاییان و مسئولین که منجر به بهبود شرایط زندگی برای اهالی بومی روستاها، مسئولیت‌پذیری بیشتر مسئولین و ارگان‌ها، حفاظت و نگهداری بیشتر و بهتر از طبیعت و حیات‌وحش  و زیستگاه‌های منطقه وایجاد الگوی موفق برای مشارکت مردم در حفظ محیط زیست در کشور می‌شود اشاره کرد.در این طرح هنرمندان مشهور، از روستاهای نمونه از نظر شاخص‌های محیط‌ زیستی دیدن می‌کنند. رفیعی در خصوص پارک ملی خجیر خاطرنشان کرد: منطقه حفاظت شده جاجرود، پارک ملی سرخه‌حصار و پارک ملی خجیر نمونه کم‌نظیری از ارزش‌های زیستی اقلیم منطقه تهران هستند و به دلیل اهمیت بسیار بالایی که دارند، جزء مناطق حفاظت‌شده محسوب می‌شوند.

رفیعی در پایان تصریح کرد: بانک‌پاسارگاد به عنوان بانکی سبز، توجه ویژه‌ای به حفظ محیط‌ زیست و فرهنگ‌سازی در این خصوص داشته و آن را به عنوان یکی از مسئولیت‌های خطیر خود قلمداد می‌کند.