چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۸

مشارکت بانک ملی ایران در ساخت ۴ آزادراه بزرگ کشور

مشارکت بانک ملی ایران در ساخت ۴ آزادراه بزرگ کشور

تاپ خبر۲۴: بانک ملی ایران در راستای تکمیل پروژه های عمرانی کشور و مشارکت در طرح ساخت ۴ آزادراه بزرگ کشور بیش از دو هزار و ۱۲۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال سرمایه گذاری کرد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از خبرگزاری ایرنا، بانک ملی ایران تامین مالی آزادراه قزوین – زنجان، زنجان – تبریز، باغچه – مشهد و کنار گذر مشهد را در دستور کار قرار داد.
** آزادراه قزوین – زنجان
برهمین اساس میزان سرمایه گذاری این بانک در آزادراه قزوین – زنجان معادل ۲/۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال بود که در سال ۷۶ به بهره برداری رسیده است.
جابه جایی سریع از ویژگی های منحصر به فرد این آزادراه است و بانک ملی ایران در مشارکت در ساخت و تجهیز؛ راه های ارتباطی غرب و شرق کشور حضور داشته است.
** آزادراه زنجان – تبریز
بانک ملی ایران در راستای اهداف توسعه ای هزار و ۴۴۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال سرمایه گذاری کرده که این آزادراه در سال ۹۱ به بهره برداری رسیده و کاهش مصرف سوخت و انرژی از ویژگی های منحصر به فرد این آزادراه است.
** آزادراه باغچه – مشهد
همچنین بانک ملی ایران ۱۳۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در آزادراه باغچه – مشهد سرمایه گذاری کرد که این آزادراه در سال ۸۲ به بهره برداری رسید و ارتقای سطح ایمنی راه ها از ویژگی های منحصر به فرد این آزاد راه است.
** آزادراه کنارگذر مشهد
بانک ملی ایران در راستای توسعه عمرانی کشور ۳۳۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در آزادراه کنارگذر مشهد برای افزایش ترددهای بین المللی و ترانزیت و کاهش آمار تصادفات سرمایه گذاری کرده که این آزادراه در سال ۹۱ به بهره برداری رسیده است.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در یکشنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۸ ب.ظ

دیدگاه