تاپ خبر۲۴ :کانون جوانه‌های بانک ملی ایران اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی طبیعت با عنوان نوید بهار می‌کند. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک ملی ایران، تمامی کاربران فعال کانون جوانه ها که مراحل ثبت نام آنها کامل شده است و شماره حساب خود را در سایت ثبت کرده‌اند، می‌توانند در مسابقه شرکت کنند. هر […]

تاپ خبر۲۴ :کانون جوانه‌های بانک ملی ایران اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی طبیعت با عنوان نوید بهار می‌کند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک ملی ایران، تمامی کاربران فعال کانون جوانه ها که مراحل ثبت نام آنها کامل شده است و شماره حساب خود را در سایت ثبت کرده‌اند، می‌توانند در مسابقه شرکت کنند. هر کاربر برای شرکت در مسابقه باید حداقل ۱۰ امتیاز کسب کند.
۱۲ عکس برتر این مسابقه که بیشترین امتیاز را کسب کنند، هر کدام مشمول دریافت جایزه به مبلغ ۲ میلیون ریال شده که این جوایز به حساب آرزوی برندگان واریز خواهد شد.
هر یک از کاربران می‌توانند در این مسابقه فقط یک عکس ارسال کنند و عکس‌ها باید از تاریخ ۱۵ اسفند ۹۵ و حداکثر تا ساعت ۲۴ روز ۱۳ فروردین ۹۶ در سایت کانون‌جوانه‌ها بارگذاری شوند و بارگذاری عکس بعد از ساعت مذکور امکان‌پذیر نخواهد بود.
گفتنی است این عکس‌ها پس از بررسی در صورت برخورداری از شرایط لازم، در سایت قرار خواهد گرفت. در کنار هر عکس گزینه‌ای جهت رأی دادن به آن عکس قرار خواهد داشت که کاربران می‌توانند با مراجعه به قسمت مربوطه به عکس‌های مورد علاقه خود رأی دهند. هر کاربر می‌تواند فقط ۱۰ عکس را انتخاب نماید و در صورت تمایل می‌توانند عکس را از فهرست مورد علاقه خود حذف کرده و عکس دیگری را جایگزین آن کند. زمان رأی‌دهی در ساعت ۲۴ روز ۲۰ فروردین به پایان خواهد رسید.
لازم به ذکر است عکس‌های برگزیده در بخش ویژه‌ای از سایت کانون جوانه‌های بانک ملی ایران به نمایش گذاشته می‌شوند.
عکس‌ها باید دارای شرایطی نظیر موضوع طبیعت و اولین نشانه‌های بهار، قاب مستطیل افقی و وضوح مناسب بوده و از نرم‌افزارهای ویرایش به جز برش عکس، استفاده نشده باشد.
علاوه بر کاربران فعال کانون جوانه‌های بانک ملی ایران، علاقه‌مندان غیرعضو می‌توانند پس از عضویت در کانون جوانه‌های این بانک، در این مسابقه شرکت کنند و اطلاعات تکمیلی را از سایت کانون به نشانی https://kids.bmi.ir دریافت نمایند.