تاپ خبر۲۴: زمان آن فرارسیده که عضوی از خانواده بزرگ ایسوس شوید. تنها تا ۶ اردیبهشت فرصت دارید تا در مسابقه جهانی ایسوس شرکت کنید و برنده یک سفر هوایی به نمایشگاه کامپیوتکس تایوان شوید. ۱۰ برنده برتر انتخاب می شوند تا به این نمایشگاه سفر کنند و یک کیف پر از جوایز شگفت انگیز […]

تاپ خبر۲۴: زمان آن فرارسیده که عضوی از خانواده بزرگ ایسوس شوید. تنها تا ۶ اردیبهشت فرصت دارید تا در مسابقه جهانی ایسوس شرکت کنید و برنده یک سفر هوایی به نمایشگاه کامپیوتکس تایوان شوید.

۱۰ برنده برتر انتخاب می شوند تا به این نمایشگاه سفر کنند و یک کیف پر از جوایز شگفت انگیز ایسوس دریافت کنند. ۱۰ برنده دیگر هم انتخاب شده و به آنها ۱۰ کیف پر از هدایا، مانند موس و کیبورد مخصوص بازی اهدا می شود. ایسوس با این مسابقه می خواهد تا از ۲۰ نفر از گیمرهای ایسوس در سراسر جهان قدرانی می کند.

۹۶۰×۶۴۰

روش شرکت در مسابقه : پر کردن فرم مخصوص که لینک آن در ادامه آمده است. شما باید در حدود ۵۰۰ کلمه راجع به محصولات مخصوص بازی ایسوس شرح دهید و دو عدد عکس سلفی با محصولات ROG ایسوس بارگذاری کنید. اگر بتوانید فیلم کوتاهی هم آماده کنید که شانس بیشتری خواهید داشت.

برای اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

http://www.asus.com/campaign/jointherepublic/?_ga=1.50054177.602556946.1448798202

gifts