تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک سینا در دیدار نوروزی با کارکنان این بانک، ضمن تبریک سال جدید، این سال را نویدبخش جهش در فعالیت های بانک سینا دانست. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سینا، مهندس پیشرو در اولین روز کاری سال جدید با حضور در محل کار همکاران در تعدادی از […]

تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک سینا در دیدار نوروزی با کارکنان این بانک، ضمن تبریک سال جدید، این سال را نویدبخش جهش در فعالیت های بانک سینا دانست.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سینا، مهندس پیشرو در اولین روز کاری سال جدید با حضور در محل کار همکاران در تعدادی از شعب و بخش های ستادی، ضمن تشکر از خدمات و زحمات آنها طی سال گذشته که موجبات ارتقاء جایگاه بانک در نظام بانکی را به همراه داشت ابراز امیدواری کرد با اتکا به ظرفیتهای ایجاد شده در بانک سینا و همت و تلاش مضاعف و بهره گیری بهینه از فرصتها، مردم شاهد جهش در شاخص های عملکردی و در نتیجه رشد و شکوفایی هر چه بیشتر بانک سینا باشند.
وی همچنین با اشاره به نامگذاری سال ۹۵ به سال “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” از سوی مقام معظم رهبری، تصریح کرد: بانک سینا در راستای تحقق این شعار با معرفی طرح های تسهیلاتی کارآمد و تنوع بخشی به سبد محصولات و خدمات، با جدیت بیشتری به سمت حمایت از تولید و طرح های اشتغالزا به منظور ایفای نقش موثرتر در اقتصاد کشور پیش خواهد رفت.