تاپ خبر۲۴:برندگان طرح عیدانه بانک مسکن که در طول اجرای این طرح از ابتدای عید فطر تا عید قربان ، حداقل شش قسط از اقساط پرداختی باقی مانده خود را به صورت یکجا تسویه نموده اند، به قید قرعه معرفی شدند. به تاپ خبر۲۴ به نقل از گزارش روابط عمومی بانک مسکن ، در این […]

تاپ خبر۲۴:برندگان طرح عیدانه بانک مسکن که در طول اجرای این طرح از ابتدای عید فطر تا عید قربان ، حداقل شش قسط از اقساط پرداختی باقی مانده خود را به صورت یکجا تسویه نموده اند، به قید قرعه معرفی شدند.

به تاپ خبر۲۴ به نقل از گزارش روابط عمومی بانک مسکن ، در این مراسم که با حضور مدیران ارشد بانک مسکن برگزار شد،مسعود ایزدی، مسوول روابط عمومی بانک با ارایه مطالبی در خصوص طرح عیدانه، بازه زمانی انجام آن را از تاریخ ۵ مرداد ماه تا ۲۰مهرماه سال جاری عنوان کرد و افزود: در طول این مدت تعداد۹۳۶۲ نفر از مشتریان بانک مسکن مشمول شرکت در این قرعه کشی شده اند.
وی به تعداد ۶۰فقره جوایز این طرح اشاره کردوگفت: جوایز طرح شامل۱۰ فقره کمک هزینه سفر حج عمره، ۲۰ فقره کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و۳۰ فقره کمک هزینه سفر به مشهد مقدس است که به برندگان این قرعه کشی تعلق گرفت.
شایان ذکر است بانک مسکن در راستای ارایه خدمات مطلوب به مشتریان و رضایتمندی آنها با اجرای طرح «دو عید، پنج عیدی» که از عید فطر آغاز و تا عید قربان ادامه داشت،پنج عیدی به مشتریان خود اهدا کرد که از جمله این عیدی ها اختصاص جوایز به قید قرعه به مشتریانی بوده است که حداقل شش قسط از اقساط پرداختی باقی مانده خود را به صورت یکجا تسویه کرده بودند.
گفتنی است اسامی برندگان این قرعه کشی در سایت بانک مسکن به آدرس www.bank-maskan.ir موجود است.