تاپ خبر۲۴: جلسه بررسی نحوه همکاری های بانک سرمایه با شرکت های ایرتویا و هلدینگ میلاد شهر با حضور مدیران ارشد هر سه مجموعه برگزار شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، در جلسه ای که با حضور حدادزاده، مالک شرکت ایرتویا، کریمی، مدیرعامل شرکت هلدینگ میلاد شهر، دکتر خانی، […]

تاپ خبر۲۴: جلسه بررسی نحوه همکاری های بانک سرمایه با شرکت های ایرتویا و هلدینگ میلاد شهر با حضور مدیران ارشد هر سه مجموعه برگزار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، در جلسه ای که با حضور حدادزاده، مالک شرکت ایرتویا، کریمی، مدیرعامل شرکت هلدینگ میلاد شهر، دکتر خانی، رئیس هیات مدیره و دکتر حیدرآبادی پور، مدیرعامل و عضو هیات مدیره بانک سرمایه و دیگر مدیران ارشد هر سه مجموعه برگزار شد، نحوه همکاری های مشترک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

شایان ذکر است از جمله موضوعات مورد بحث در این جلسه می توان به ارائه تسهیلات اعتباری به عاملان فروش شرکت ایرتویا، نصب دستگاه های کارتخوان و خودپرداز در نمایندگی های شرکت ایرتویا، افتتاح باجه اختصاصی ریالی-ارزی در شرکت های ایرتویا و هلدینگ میلاد شهر، گشایش اعتبارات اسنادی داخلی-ریالی و انجام کمپین تبلیغاتی مشترک با شرکت ایرتویا اشاره نمود.

این گزارش در خاتمه می افزاید با آغاز به کار تیم مدیریتی جدید در اواخر سال گذشته، مذاکرات فشرده و مستمری با صاحبان صنایع و شرکت های بزرگ خدماتی و تجاری در جهت گسترش حوزه فعالیت بانک و جذب حداکثری منابع در حال انجام است و مذاکره با شرکت های ایرتویا و هلدینگ میلاد شهر نیز در همین راستا صورت پذیرفته است.