تاپ خبر۲۴: ایسوس با معرفی محصولات ویژه کسب و کار که با پسوند CSM از دیگر محصولات تمایز می یابند، علاوه بر قطعات با کیفیت، نرم افزاری را تحت عنوان ASUS Control Center به منظور مدیریت و بهبود هرچه بهتر منابع در کسب کار ارائه کرده است. در این خبر قصد داریم تا این نرم […]

تاپ خبر۲۴: ایسوس با معرفی محصولات ویژه کسب و کار که با پسوند CSM از دیگر محصولات تمایز می یابند، علاوه بر قطعات با کیفیت، نرم افزاری را تحت عنوان ASUS Control Center به منظور مدیریت و بهبود هرچه بهتر منابع در کسب کار ارائه کرده است.

در این خبر قصد داریم تا این نرم افزار کارامد را بیشتر بشناسیم.
ASUS Control Center (ACC)
نرم افزار ASUS Control Center (ACC) یک نرم افزار مدیریتی/کنترلی است به عنوان مهمترین ویژگی مادربوردهای مخصوص کسب و کار (CSM) شناخته می شود. این نرم افزار در حقیقت چهار عملکرد اصلی دارد که در ادامه به هر کدام خواهیم پرداخت.
مانیتورینگ کامل نرم افزاری و سخت افزاری
به عنوان یک مدیر IT در یک شرکت بزرگ یا کوچک، یکی از مهمترین وظایف، مدیریت و مانیتورینگ کامل از تمام سیستم های موجود در شرکت است. ACC با ظاهری بسیار راحت و گزارش دهی لحظه ای، تمامی وضعیت ها از گزارش دما، ولتاژ ها، چرخش فن ها گرفته تا هشدار عدم کارایی یک سیستم در شرکت را به مدیر IT به سادگی نشان می دهد. ظاهر ساده و روان ACC باعث شده تا بدون نیاز به آموزشی خاص تمامی عملیات مرتبط با گزارش گیری و مانیتورینگ سخت افزاری و نرم افزاری تک تک سیستم های شرکت را با چند کلیک ساده دریابید.
کنترل از راه دور
فرض کنید می خواهید بایوس ۱۰۰ سیستم فعال در یک شرکت را به روز رسانی کنید. اگر حد اقل ۵ دقیقه برای هر سیستم زمان بگذارید ۵۰۰ دقیقه را فقط صرف یک امر ساده کرده اید!! توسط ASUS Control Center (ACC) کمتر از چند دقیقه بایوس همه سیستم ها را می توانید به یکباره با هم بروز رسانی کنید! مدیریت و کنترل دسکتاپ از راه دور (Remote Desktop) هم به سادگی توسط ASUS Control Center (ACC) قابل دسترس است. نصب نرم افزار ها برای همه سیستم ها، بروزرسانی های همگانی برای کل سیستم ها با چند کلیک ساده، در چند دقیقه با کمک ACC برای تعداد زیادی از سیستم ها هم اکنون در دسترس است.
کنترل همراه
ACC با دستگاه های هوشمند سازگاری کامل دارد و در هر حال و هر جا شما می توانید عملیات و مانیتورینگ کاملی را بدون نیاز به پلتفرمی خاص در دسترس داشته باشید. تمامی سیستم ها و گزارشات را به صورت ساده و جذاب در تلفن های همراه هوشنمد در دسترس خواهید داشت.
امنیت و صرفه جویی در هزینه ها
با کمک ACC به سادگی می توانید دسترسی به پورت های اتصالاتی نظیر USB ها را مطابق میل شرکت محدود کنید. به منظور حفظ هر چه بیشتر امنیت سیستم ها و جلوگیری از تغییرات در رجیستری سیستم عامل، ACC می تواند قفلی کامل بر رجیستری لحاظ کرده و از تغییرات در آن جلوگیری نماید.
به منظور تهیه گزارش لحظه از همه روال ها و رویداد های هر سیستم، بدون نیاز به سرور قدرتمند، ACC یک Watch Dog را در کل سیستم ها در اختیار شما قرار می دهد تا از ریزترین جزئیات هر سیستم در شرکت مطلع شوید.
تا اینجا به کلیات نرم افزار ASUS Control Center (ACC) پرداختیم، حال با مثالهایی با موارد کارایی این دستیار حرفه ای مطلع خواهیم شد:
در شرکت ها، کتابخانه ها، ادارات و نظایر آن، روشن بودن بیهوده سیستم ها یکی از مهمترین عوامل داشتن قبوض مصرف زیاد انرژی است. با ACC به سادگی می توانید هر سیستم یا همه سیستم ها را به یکباره خاموش یا روشن کنید! بروز رسانی آنتی ویروس ها و نرم افزارها یکی از وقت گیرترین پروسه ها در شرکت ها است، اما ACC امکان برنامه ریزی زمانی و تعیین زمانی خاص حتی خارج از زمان کاری شرکت را برایتان مهیا کرده است. گزارش گیری و نمایش بلادرنگ وضعیت هر سیستم هم یکی از امکانات پایه ACC است که ایسوس به عنوان مکمل مادربورد های سری مخصوص کسب و کار خود قرار داده است.