تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک سپه طی نامه ای به دکتر ظریف وزیر امور خارجه، ضمن تشکر از تلاش های ارزشمند دستگاه دیپلماسی برای خروج ایران از تحریم ها و به نتیجه رسیدن برجام گفت: بانک سپه با حضوری قدرتمند در عرصه بین المللی پاسخ زحمات دستگاه دیپلماسی کشور را خواهد داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ […]

تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک سپه طی نامه ای به دکتر ظریف وزیر امور خارجه، ضمن تشکر از تلاش های ارزشمند دستگاه دیپلماسی برای خروج ایران از تحریم ها و به نتیجه رسیدن برجام گفت:

بانک سپه با حضوری قدرتمند در عرصه بین المللی پاسخ زحمات دستگاه دیپلماسی کشور را خواهد داد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از بانک سپه رئیس هیأت مدیره بانک سپه در نامه خود آورده است: حماسه بزرگ و غرور آفرین لغو تحریم های ناعادلانه بین المللی که در پرتو عنایات حضرت حق، راهبری حکیمانه مقام معظم رهبری، تدابیر خردمندانه ریاست محترم جمهور و تلاش های مجاهدت گونه حضرت عالی، معاونین و مدیران محترم وزارت متبوع حاصل شد، برگ زرین دیگری را در تاریخ پرافتخار ملت و کشور بزرگ ایران رقم زد و روز بیست و هفتم دی ماه سال ۱۳۹۴ را برای همیشه در حافظه تاریخ ملت فهیم و قدرشناس ایران اسلامی ثبت کرد.
چقازردی در بخش دیگری از این نامه تأکید می کند: آنچه حلاوت این موفقیت را در کام مدیران و کارکنان شاغل و بازنشسته نخستین بانک ایرانی دو چندان نمود، اعلام خبر مسرت بخش خروج بانک سپه از فهرست تحریم های ظالمانه، از سوی ریاست محترم جمهور در مصاحبه مطبوعاتی ایشان بود. با اطمینان از اینکه رفع تحریم بانک سپه محصول بهره مندی از ظرفیت های پایان ناپذیر ارکان نظام جمهوری اسلامی و به مدد درایت و تدبیر حضرت عالی و مجموعه تحت امر بوده است، بدین واسطه بر خود فرض می دانم مراتب قدردانی خود و کلیه کارکنان این بانک دیرپا در سراسر میهن اسلامی و شعب بین الملل را به محضر حضرت عالی تقدیم نمایم.
مدیرعامل بانک سپه در پایان نامه تصریح کرده است: رجاء واثق دارم بانک بزرگ سپه که همواره یک بانک منضبط، قانونمند و مورد اعتماد مردم و کارگزارن بین المللی است در دوران پساتحریم نیز بتواند با نقش آفرینی دو چندان در اقتصاد کشور پاسخی درخور و شایسته به مجاهدت و تلاش های به عمل آمده تقدیم نماید.
در خاتمه سلامتی و توفیق روز افزون حضرت عالی و همه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه احدیت مسئلت دارم.