تاپ خبر۲۴: در مراسمی با حضور جعفرآقاملایی عضو هیات مدیره بانک مسکن مدرسه شهدای بانک مسکن در شهرستان میرجاوه در استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، در این مراسم آقاملایی طی سخنانی گفت: خدا را شاکرم که این توفیق نصیب بانک مسکن شد تا […]

تاپ خبر۲۴: در مراسمی با حضور جعفرآقاملایی عضو هیات مدیره بانک مسکن مدرسه شهدای بانک مسکن در شهرستان میرجاوه در استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، در این مراسم آقاملایی طی سخنانی گفت: خدا را شاکرم که این توفیق نصیب بانک مسکن شد تا بتواند در این گوشه از میهن اسلامی این مدرسه را احداث کند.
وی افزود: بانک مسکن به طور متوسط طی پنج سال گذشته در هر سال دو مدرسه در نقاط مختلف کشور احداث کرده است و تلاش بانک سعی در ساخت مدرسه در نقاطی از کشور است که نیاز به فضای آموزشی دارد.
عضو هیات مدیره بانک مسکن ادامه داد: با احتساب این مدرسه ، بانک مسکن در کشور ۱۰ باب مدرسه و دو باب مسجد بنا کرده است. همچنین آزادی زندانیان را نیز در دستور کار دارد که هزینه این عنایت‌های الهی از محل منابع حساب‌های قرض‌الحسنه نزد بانک مسکن تامین می‌شود.
وی افزود: مدرسه شهدای بانک مسکن با مساحت ۳۱۱ متر مربع زیربنا با مبلغی بالغ بر ۵۷۰ میلیون تومان در بین ۶۴۴ واحد مسکن مهر احداثی بانک مسکن بنا شده و بانک مسکن افتخار دارد که در توسعه این استان از این طریق مشارکت داشته است.