تاپ خبر۲۴:محمد حمزه‌زاده طی حکمی از سوی رئیس حوزه هنری، به سمت مدیرعاملی موسسه توسعه سینمایی سوره منصوب شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از حوزه هنری،در پی استفعای سهیل جهان بیگلری از سمت خود در موسسه توسعه سینمایی سوره و موافقت رئیس حوزه هنری با این استعفا، طی حکمی محمد حمزه زاده مدیرعامل […]

تاپ خبر۲۴:محمد حمزه‌زاده طی حکمی از سوی رئیس حوزه هنری، به سمت مدیرعاملی موسسه توسعه سینمایی سوره منصوب شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از حوزه هنری،در پی استفعای سهیل جهان بیگلری از سمت خود در موسسه توسعه سینمایی سوره و موافقت رئیس حوزه هنری با این استعفا، طی حکمی محمد حمزه زاده مدیرعامل این موسسه شد.

متن حکم محسن مومنی شریف، رئیس حوزه هنری، به شرح زیر است:
«برادر گرامی جناب آقای محمد حمزه زاده
با سلام،
با توجه به استعفای جناب آقای سهیل جهان بیگلری از مسئولیت در موسسه توسعه سینمایی سوره حوزه هنری، ضمن تشکر از زحمات بی‌دریغ و مجدانه ایشان، جناب‌عالی را به عنوان مدیرعامل موسسه یاد شده منصوب می کنم.
نقش و جایگاه حوزه هنری در سینمای کشور غیرقابل انکار است؛ به‌ویژه اینکه در سال‌های اخیر مجموعه فعالیت‌های موفق حوزه هنری در تربیت و آموزش نیروی انسانی، تولید متن و تولید فیلم‌های موفق و تاثیرگذار و اکران و نمایش متناسب با گفتمان انقلاب اسلام، حوزه هنری را در جایگاهی ممتاز در سپهر سینمای جمهوری اسلامی ایران قرار داده است که لازم است این موفقیت‌ها با استفاده از دارایی‌های بالفعل و بالقوه این مجموعه استمرار یابد.
بازمهندسی ساختار موسسه و تجمیع همه گروه‌ها و فعالیت‌های سینمایی و رسانه‌های تصویری حوزه هنری از نکاتی است که باید برای این امر مهم مورد توجه قرار گیرد.
برای جناب‌عالی که متصف به خوش‌فکری و خوش‌سلیقگی در برنامه‌ریزی بوده و توفیق توانایی در اجرایی کردن آن‌ها را دارید، از خداوند منان موفقیت‌های روزافزون مسألت دارم.»