تاپ خبر۲۴: مدیر کل امور کارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی گفت: مجوز اعطای ٢۵ کارگزاری جدید این سازمان از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه اعطاء می شود. به گزارش تاپ خبر۲۴ از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهندس سید محمدعلی جنانی با بیان این مطلب افزود: در اجرای مصوبه هیات مدیره این […]

تاپ خبر۲۴: مدیر کل امور کارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی گفت: مجوز اعطای ٢۵ کارگزاری جدید این سازمان از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه اعطاء می شود.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهندس سید محمدعلی جنانی با بیان این مطلب افزود: در اجرای مصوبه هیات مدیره این سازمان مبنی بر توسعه و گسترش کارگزاریهای رسمی و بر اساس موافقت مدیرعامل سازمان و در راستای ایجاد عدالت و مساوات مقرر است مجوز ٢۵ کارگزاری جدید به متقاضیان از طریق برگزاری آزمون ومصاحبه اعطاء شود.
وی افزود: این کارگزاری ها در محدوده شعب مرند و ۶ تبریز از استان آذربایجانشرقی، یک بوشهر و بیدخون از استان بوشهر، بروجن از استان چهارمحال و بختیاری، زابل از استان سیستان و بلوچستان، فسا و جهرم از استان فارس، یک و سه کرمان و زرند از استان کرمان، گچساران از استان کهگیلویه و بویراحمد، دو گرگان از استان گلستان، چالوس و بابلسر از استان مازندران، شازند از استان مرکزی، قشم، کیش و بندرلنگه از استان هرمزگان، ۴ یزد از استان یزد، یک شوشتر، بهبهان، یک آبادان و خرمشهر از استان خوزستان و ۴ کرمانشاه از استان کرمانشاه هستند.
مهندس جنانی اظهار داشت: زمان برگزاری آزمون اعطای مجوز برای کارگزاری های جدید در روز پنجشنبه مورخ ٢٨/۵/٩۵ و بصورت همزمان در ١۴ استان خواهد بود.
وی افزود: متقاضیان می توانند از تاریخ ١٠/۵/٩۵ لغایت ١۴/۵/٩۵ و همزمان با انجام فراخوان از سوی استانهای ذیربط و با مراجعه به ادارات کل تامین اجتماعی استان ها نسبت به دریافت فرم و ثبت نام اقدام کنند.