تاپ خبر۲۴: مجمع عمومی عادی سالیانه بانک مهر اقتصاد مربوط به سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۳روز چهارشنبه سی و یکم تیر ماه سال جاری با حضور ۸۲/۱۱ درصد از صاحبان سهام برگزار شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از اداره کل روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، در این مجمع که علی […]

تاپ خبر۲۴: مجمع عمومی عادی سالیانه بانک مهر اقتصاد مربوط به سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۳روز چهارشنبه سی و یکم تیر ماه سال جاری با حضور ۸۲/۱۱ درصد از صاحبان سهام برگزار شد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از اداره کل روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، در این مجمع که علی کارگر ریاست آن را برعهده داشت، آقا بابایی به عنوان ناظر اول، معبودی ناظر دوم ومیرزایی به عنوان منشی جلسه حضور داشتند.
پس از ارایه گزارش عملکرد بانک مهر اقتصاد توسط دکتر نتاج مدیرعامل بانک، ترازنامه وصورتهای مالی بررسی شد و یکصد ریال سود به ازای هرسهم تقسیم شد.
در این مجمع موسسه فریوران به عنوان بازرس اصلی و موسسه ره بین به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند وحق الزحمه بازرس قانونی به هیات مدیره تفویض شد.همچنین روزنامه های دنیای اقتصاد وجوان نیز به عنوان روزنامه های کثیرالانتشار رسمی بانک مهر اقتصاد انتخاب شدند.
بر اساس این گزارش انتخاب اعضای هیات مدیره ومعرفی آنها به بانک مرکزی نیز به هیات مدیره فعلی تفویض شد.
دکتر نتاج مدیر عامل ونایب رئیس هیات مدیره بانک مهر اقتصاد با ارایه گزارشی از عملکرد بانک در سال ۱۳۹۳ اعلام کرد که این بانک در سال گذشته پنجمین بانک در میان یکصد شرکت برتر کشور بوده و اظهار امیدواری کرد که در سال جاری با احتساب بانک ملی در جایگاه پنجم قرار گیرد.
وی بازده داراییهای بانک مهر اقتصاد را با در نظر گرفتن میانگین ۱/۵درصدی، دو درصد اعلام کرد که رقم قابل توجهی است.
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد ترکیب سهامدارن بانک مهر اقتصاد را ۸۲/۳درصد اشخاص حقوقی و۱۷/۷درصد را اشخاص حقیقی اعلام واظهارکرد که به زودی مجوز قطعی بانک اخذ شود.