تاپ خبر۲۴: مجمع بانک شهر با حضور بیش از ۷۰ درصد از سهامداران برگزار شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ،مجمع عمومی به طور فوق العاده بانک شهر برای رسیدگی به عملکرد مالی سال ۱۳۹۵ این بانک در ساعت ۱۷ روز یکشنبه ۲۷ اسفند ماه با مجوز رسمی […]

تاپ خبر۲۴: مجمع بانک شهر با حضور بیش از ۷۰ درصد از سهامداران برگزار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ،مجمع عمومی به طور فوق العاده بانک شهر برای رسیدگی به عملکرد مالی سال ۱۳۹۵ این بانک در ساعت ۱۷ روز یکشنبه ۲۷ اسفند ماه با مجوز رسمی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

بر اساس این گزارش، صورت های مالی بانک شهر مربوط به سال ۱۳۹۵ با نظر اکثریت سهامداران و با حضور نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار به تصویب رسید.

حضور پررنگ بانک شهر در پروژه های سود آور شهرهای کشور ،تاثیر عملکرد این بانک در تامین مالی ساخت و توسعه حمل و نقل درون شهری و ریلی کلان شهرها و بخصوص پایتخت،تلاش بانک شهر در بکارگیری و اجرای طرح های برتر بانکداری الکترونیکی،ارایه خدمات بانکی شبانه روزی به شهروندان و تلاش برای تحقق شهر هوشمند و ارتقاء رفاه زندگی شهروندی از جمله موارد شاخص در گزارش مدیرعامل این بانک به سهامداران بود.