تاپ خبر۲۴: ایسوس به تازگی از آخرین نمایشگر سری Designo خود با نام MX34VQ رونمایی کرد. این نمایشگر که از پنل Ultra-Wide QHD (3440×1440) با میزان خمیدگی ۱۸۰۰R بهره می برد، معنایی دیگر از نمایشگرهای سری Designo را مطرح کرده است. Designo MX34VQ از پنل خمیده ۳۴ اینچی بهره می برد که با تفکیک پذیری […]

تاپ خبر۲۴: ایسوس به تازگی از آخرین نمایشگر سری Designo خود با نام MX34VQ رونمایی کرد. این نمایشگر که از پنل Ultra-Wide QHD (3440×1440) با میزان خمیدگی ۱۸۰۰R بهره می برد، معنایی دیگر از نمایشگرهای سری Designo را مطرح کرده است.

Designo MX34VQ از پنل خمیده ۳۴ اینچی بهره می برد که با تفکیک پذیری Ultra-Wide QHD (3440×1440)، ۲٫۵ برابر رزولوشن بالاتری نسبت Full HD برخوردار است.نسبت تناسب ۲۱:۹ آن باعث شده تا دیدی پانورامیک برای کاربر به وجود بیاورد. میزان خمیدگی پنل آن نیز ۱۸۰۰R است که این میزان خمیدگی، زمینه ای وسیع از صفحه نمایش نسبت به مدلهای فلت را دربر خواهد داشت. همچنین این میزان خمیدگی به کاربر امکان می دهد تا از هر زاویه ای تصویر را کامل و بی نقص ببیند و تجربه ای بی نظیر از راحتی کار با نمایشگر در مدت زمان طولانی را داشته باشد.
همچنین پنل Designo MX34VQ از زاویه دید ۱۷۸ درجه ای در هر دو جهت افقی و عمودی برخوردار است که این خاصیت کاربر را از لحاظ زاویه بدن و زاویه دید محدود نمی کند و تصویری همواره شفاف و کامل و بدون شیفت رنگ پدیدار می آورد.
ساده ترین حالت شارژ با Qi Charger
Designo MX34VQ از یک پایه با پد شارژر Qi با قابلیت شارژ بی سیم بهره می برد. این پد به طور خودکار دستگاه های سازگار با Qi شارژر را به محض قرار گرفتن در محدوده تعیین شده، شارژ می کند. همچنین ایسوس به منظور حفظ زیبایی بیشتر، در طراحی این پد از نورپردازی LED مانند شفق قطبی استفاده کرده است که در زمان شارژ، پد روشن خواهد شد.
صدا با کیفیتی در مقیاس سینمای خانگی
Designo Curve MX34VQ دارای دو بلندگوی استریوی ۸ وات است که به تجهیزات صوتی رده سینمای خانگی مجهز شده و از فناوری انحصاری SonicMaster ایسوس نیز بهره می برد. ناگفته نماند که کل پروسه طراحی،ساخت و کالیبراسیون تجهیزات صوتی مانیتور Designo Curve MX34VQ با همکاری تیم Harman Kardon انجام شده است.
فناوری Eye Care ایسوس
Designo Curve MX34VQ در آزمایشگاه TÜV Rheinland دقیق ترین آزمون های مرتبط به سلامت و میزان تشعشع نور آبی مضر را گذرانده است و علاوه بر آن دارای تصویر بدون پرش با فناوری Flicker Free ایسوس است.
استفاده از فناوری های انحصاری فیلتر نور آبی ایسوس و Flicker Free در این نمایشگر، باعث می شود تا سلامت کاربر در هنگام استفاده طولانی مدت به طور کامل حفظ شود.
Designo Curve MX34VQ جوایز متعدد طراحی را نصیب خود کرده است که مشهور ترین آنها جایزه Good Design 2016 و جایزه خلاقیت CES 2017 است. این نمایشگر به زودی در کشور در دسترس خواهد بود.