تاپ خبر۲۴: شرکت ایسوس به تازگی مادربوردهای B150I Pro Gaming/Wi-Fi/Aura، B150I Pro Gaming/Aura و B150M Pro Gaming را معرفی نموده است که تمام ویژگی های مخصوص بازی را در خود جای داده اند. این مادربوردها بر پایه شعار BEST (Best-Selling, Easy to Use, Stable, Trusted) تولید شده اند. ویژگی های رده مخصوص بازی ایسوس در […]

تاپ خبر۲۴: شرکت ایسوس به تازگی مادربوردهای B150I Pro Gaming/Wi-Fi/Aura، B150I Pro Gaming/Aura و B150M Pro Gaming را معرفی نموده است که تمام ویژگی های مخصوص بازی را در خود جای داده اند.

این مادربوردها بر پایه شعار BEST (Best-Selling, Easy to Use, Stable, Trusted) تولید شده اند. ویژگی های رده مخصوص بازی ایسوس در این مادربوردها گنجانده شده که در ادامه به آنها می پردازیم.

نورپردازی Aura RGB: زیباترین رنگ ها به همراه افکت های بی نظیر

هر دو مادربورد B150I Pro Gaming/WiFi/Aura and B150I Pro Gaming/Aura دارای فناوری اختصاصی ایسوس برای نورپردازی مادربورد با نام Aura می باشند که به کاربر این اجازه را می دهد تا به راحتی مادربورد خود را با رنگهای مختلف زیباتر کند.

نرم افزار مخصوصی که به همراه Aura در اختیار کاربر قرار می گیرد به او این امکان را می دهد تا به سلیقه خود افکت های مختلفی را برای نورپردازی انتخاب نماید. به عنوان مثال کاربر این امکان را دارد تا افکت ها را با پخش موزیک همگام نموده و یا اینکه دمای پردازنده را به عنوان متغیری برای تغییر رنگ مادربورد در نظر بگیرد.

پشتیبانی از حافظه DDR4 تا سرعت ۲۱۳۳ MHz

هر سه مادربورد معرفی شده از آخرین فناوری حافظه DDR4 پشتیبانی می کنند تا گیمرها به راحتی بتوانند بدون Overclock از سرعت ۲۱۳۳ MHz در بازی ها لذت ببرند.

علاوه بر این، فناوری به کار رفته در طراحی مدار تغذیه این مادربوردها باعث شده تا توان مصرفی این مادربوردها در قسمت حافظه رم تا ۳۰% نسبت به نسل های قبلی بهینه تر عمل کند.

ساخته شده برای بازی: Gigabit Ethernet، LANGuard، GameFirst، SupremeFX، Sonic Radar II و RAMCache

تمام مادربوردهای جدید شرکت ایسوس دارای آخرین فناوری Intel Gigabit Ethernet می باشند که به طرز محسوسی بار پردازشی پردازنده را کاهش داده، سرعت بالاتری به ارسال و دریافت اطلاعات (TCP و UDP) می دهد و در نتیجه بیشتر توان پردازنده صرف بازی اصلی می شود. ایسوس همچنین به منظور جلوگیری از شوک های ناگهانی ناشی از الکتریسیته ساکن، از فناوری سخت افزاری LANGuard استفاده کرده است. از ویژگی مادربوردهای سری مخصوص بازی، کارت صدای بی نقص آن است که ایسوس این بار برای این مادربوردها از کارت صدایی با طراحی و قطعات ویژه ایسوس با نام SupremeFX استفاده کرده است.

در سری Pro Gaming، مادربوردهای B150I Pro Gaming/WiFi/Aura و B150I Pro Gaming/Aura از فناوری های GameFirst به منظور سرعت بخشیدن هرچه بیشتر در بازی های آنلاین، فناوری Sonic Radar II برای تشخیص محل حرکت دشمن در بازی ها و فناوری RAMCache برای افزایش سرعت لود بازی ها استفاده کرده است.

فناوری های مخصوص گیمرها: Gamer’s Guardian، M.2 همراه با MU MIMO و هدرهای مخصوص پمپ آب

ایسوس به منظور اطمینان حاصل کردن از عمر طولانی این مادربوردها برای گیمرها از فناوری Gamer’s Guardian که شامل DIGI+VRM برای جلوگیری از کمترین افت ولتاژ و جریان در هنگام بازی، محافظت در مقابل جریان اضافه DRAM، چوک ها و خازن های با عمر بالا، استفاده کرده است. همچنین در این مادربوردها پشتیبانی از M.2 (تا ۸۰ mm ) تعبیه شده که اجازه جابجایی اطلاعات تا سرعت ۳۲ Gbps را می دهد.

B150I Pro Gaming/WiFi/Aura and B150I Pro Gaming/Aura دارای کنترلرهای فن و پمپ آب پیشرفته می باشند که با حالتهای PWM/DC سازگار بوده و به راحتی توسط Fan Xpert 2+ کنترل می شوند.

با وجود ۸۰۲٫۱۱ac 2×2 MU-MIMO Wi-Fi در B150I Pro Gaming/WiFi/Aura، کاربر به راحتی می تواند از فناوری بی سیم تا سرعت ۸۶۷ Mbps استفاده نماید.

برای اطلاع از جشنواره ها و آخرین اخبار ایسوس، کانال رسمی بخش قطعات را در تلگرام دنبال کنید.
Telegram.me/ASUSOPIRAN