تاپ خبر۲۴: شرکت ایسوس به عنوان برند برتر در تولید مادربورد، رده های متفاوت مادربوردهای خود را برای مصارف مختلف با ویژگی های منحصر به فرد به آن دسته از محصولات، تولید و عرضه می کند. در جهان صنعت، دوام و اطمینان از پایداری در شرایط سخت، یکی از مهم ترین ملاک های انتخاب مادربورد […]

تاپ خبر۲۴: شرکت ایسوس به عنوان برند برتر در تولید مادربورد، رده های متفاوت مادربوردهای خود را برای مصارف مختلف با ویژگی های منحصر به فرد به آن دسته از محصولات، تولید و عرضه می کند.

در جهان صنعت، دوام و اطمینان از پایداری در شرایط سخت، یکی از مهم ترین ملاک های انتخاب مادربورد است. ایسوس هم به منظور حصول اطمینان از کیفیت این رده از محصولات، حتی در ارزان ترین مدل های خود، آزمایشاتی بسیار سخت برای بالابردن اطمینان، سازگاری و امنیت انجام می دهد. مادربوردهای تولید شده ایسوس با بیش از ۱۰۰۰ دستگاه دیگر سازگاری دارند و حداقل ۷۰۰۰ ساعت آزمایش دوام و پایداری بر روی آنها انجام می شود. به طور مثال به چند آزمایش مهم مادربوردها در روند تولید اشاره می کنیم:

آزمایشات اندازه گیری حرارت

افزایش دما ریسک از کار افتادن سیستم را افزایش می دهد، بنابراین ایسوس، مادربوردهای خود را در معرض آزمایشهای مختلف گرمایی قرار می دهد تا یک پروفایل مخصوص هر مادربورد ساخته شود. در این صورت، مشتری می داند که چه خنک کننده ای را در چه شرایطی برای هر مادربورد نیاز دارد.

آزمایش رطوبت و دما

اثرات دما و رطوبت برای محاسبات عملکرد در دنیای واقعی یکی از عوامل مهم به شمار می آید. به همین دلیل ایسوس مادربوردهای خود را چندین بار در معرض آزمایش های دما و رطوبت قرار می دهد تا مشتریان درهنگام خرید بدانند که می توانند در هر شرایطی از آنها استفاده نمایند.

آزمایش شوک گرمایی

ایسوس در آزمایش های خود مادربوردها را در معرض تغییر ناگهانی گرمای محیط قرار می دهد تا نشان دهد که با هرگونه تغییر محیطی، حتی اگر ناگهانی باشد، سازگار هستند.

آزمایش آکوستیک

میزان نویز تمامی مادربوردهای ایسوس در محیط آزمایشگاه سنجیده می شود تا میزان صدای مزاحم آنها به حداقل کاسته شود و این به معنی محیط آرامتر و بی صداتر برای کار است.

آزمایش سقوط

این یک حقیقت است که قطعات در طول عمر خود ممکن است چندین بار به زمین بیافتند. به همین دلیل ایسوس هم خود قطعات و هم بسته بندی آنها را در معرض آزمایش سقوط قرار می دهد، تا مطمئن شود که در شرایط خاص دوام خواهند آورد.

آزمایش لرزش در حالت خاموش

یکی از مشکلات باربری و حمل و نقل محصولات سخت افزاری، لرزش هایی است که در هنگام جابجایی به کالاها وارد می شود. ایسوس مادربوردهای خود را حتی برای این شرایط نیز آزمایش می کند تا در هنگام حمل و نقل آسیبی به آنها وارد نشود.

آزمایش شوک در حالت خاموش

ایسوس بر روی مادربوردهای خود هرگونه آزمایشی را انجام می دهد تا مطمئن شود، چه در هنگام جابجایی به دست انسان و چه در حمل با وسایط نقلیه، اتفاقی برای مادربورد نمی افتد.