تاپ خبر۲۴: پنجمین «همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام­ های پرداخت»، طی روزهای دوشنبه و سه­شنبه، ۲۱ و ۲۲ بهمن ماه سال جاری توسط پژوهشکده پولی و بانکی، در مرکز همایش­ های بین­ المللی برج میلاد برگزار شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی بانک آینده ، در مراسم […]

تاپ خبر۲۴: پنجمین «همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام­ های پرداخت»، طی روزهای دوشنبه و سه­شنبه، ۲۱ و ۲۲ بهمن ماه سال جاری توسط پژوهشکده پولی و بانکی، در مرکز همایش­ های بین­ المللی برج میلاد برگزار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی بانک آینده ، در مراسم اختتامیه این همایش که با حضور آقای دکتر سیف، رییس کل بانک مرکزی ج.ا.ایران، جمعی از مدیران بانک مرکزی ج.ا.ایران، مدیران عامل بانک­ ها و شرکت­ های ارائه دهنده خدمات فن­ آوری اطلاعات و دیگر فعالان این حوزه برگزار شد، «سامانه هدف» بانک آینده، محصول برتر پنجمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام ­های پرداخت شناخته و معرفی گردید.

در این همایش، آقای دکتر سیف، رییس کل بانک مرکزی ج.ا.ایران، لوح تقدیر و تندیس ویژه را به بانک آینده اهدا نمودند.

«سامانه هدف»؛ ابزاری است که با کاربرد آن، به راحتی و با دقت بسیار می­ توانید؛ مدیریت هزینه، درآمد فردی و حساب و کتاب هزینه­ های روزمره­ تان را داشته باشید. هم­چنین، این سامانه­ ی کاربردی، در جهت برنامه­ ریزی موثرتر و سلامت مالی بهتر صاحبان کسب و کار و فعالان اقتصادی، بسیار کارآمد بوده و بهره­ برداری از آن، کاملا عملیاتی و سودمند است.

مشتریان محترم بانک می­توانند با مراجعه به نشانی تارگاه: www.abplus.ir با ثبت نام و عضویت، از مزایای این سامانه بهره­ مند شوند.

شایان ذکر است؛ در چهارمین دوره همایش بانکداری الکترونیک و نظام­ های پرداخت نیز از نسخه جدید «همراه کارت بانک آینده»، رونمایی شد.