تاپ خبر۲۴: بانک مرکزی آلمان رسما تحریم های خود علیه بانک صنعت و معدن و بانک تجاری ایران و اروپا را لغو کرد. به دنبال اجرایی شدن برجام ، بانک مرکزی آلمان کلیه تحریم های خود علیه بانک صنعت و معدن و بانک تجاری ایران و اروپا را لغو کرده و روابط خود را با […]

تاپ خبر۲۴: بانک مرکزی آلمان رسما تحریم های خود علیه بانک صنعت و معدن و بانک تجاری ایران و اروپا را لغو کرد.

به دنبال اجرایی شدن برجام ، بانک مرکزی آلمان کلیه تحریم های خود علیه بانک صنعت و معدن و بانک تجاری ایران و اروپا را لغو کرده و روابط خود را با این بانک ها آغاز کرد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از بانک صنعت و معدن ، بانک مرکزی آلمان درپیامی رسمی خطاب به مدیرعامل بانک صنعت ومعدن اعلام کرد: کلیه تحریم ها علیه بانک صنعت و معدن و بانک ایران و اروپا لغو و در آینده نزدیک، فضای کسب و کار جدیدی در روابط خود با این بانک ها راآغاز خواهد کرد .
بانک مرکزی آلمان ابراز امیدواری کرده است در دوران جدید روابط کاری فی مابین ، سطح بسیار بالایی در همکاری ها در زمینه های مختلف اقتصادی بین این دو بانک اجرایی شود.
علی اشرف افخمی مدیرعامل بانک صنعت و معدن نیز با ابراز خرسندی از این اقدام بانک مرکزی آلمان گفت : بانک صنعت و معدن وبانک های آلمانی به صورت گسترده می توانند روابط مالی و بانکی خود را در تمام زمینه ها ارتقاء داده و فصل جدیدی را در همکاری های مشترک ایجاد نمایند.
گفتنی است اردیبهشت ماه سال جاری بانک صنعت و معدن میزبان یک هیات عالی رتبه کشور آلمان بود که این هیات آمادگی خود را برای مشارکت در اجرای طرح های صنعتی کشورمان اعلام کرده بود.
شایان ذکر است ۵٣ درصد از سهام بانک ایران و اروپا که دفتر مرکزی آن در شهر هامبورگ آلمان واقع شده است ، متعلق به بانک صنعت و معدن می باشد .