تا‍‍پ خبر۲۴:حسین صلواتی در خصوص لزوم به روز رسانی نسخه مرورگر وب توسط مشتریان گفت: از تاریخ ۱۵ خرداد ماه ۱۳۹۴ نمایش سایت بانکداری اینترنتی سپه تنها بر روی مرورگرهای به روز شده امکان پذیر خواهد بود. به گزارش تا‍‍پ خبر۲۴ به نقل از بانک سپه: رییس اداره کل خدمات فناوری اطلاعات و توسعه بانکداری […]

تا‍‍پ خبر۲۴:حسین صلواتی در خصوص لزوم به روز رسانی نسخه مرورگر وب توسط مشتریان گفت: از تاریخ ۱۵ خرداد ماه ۱۳۹۴ نمایش سایت بانکداری اینترنتی سپه تنها بر روی مرورگرهای به روز شده امکان پذیر خواهد بود.
به گزارش تا‍‍پ خبر۲۴ به نقل از بانک سپه: رییس اداره کل خدمات فناوری اطلاعات و توسعه بانکداری نوین با بیان اینکه نمایش این سایت از نیمه خرداد ماه برای مرورگرهای قدیمی امکان پذیر نمی‌باشد افزود: تمامی مشتریان اینترنت بانک سپه باید نسبت به روز رسانی نسخه مرورگر وب کامپیوتر خود به آخرین نسخه اقدام کنند.
براساس این گزارش صلواتی خاطر نشان کرد: در صورتی که مشتریان از سیستم عامل windows xp استفاده می‌کنند، لازم است سیستم عامل خود را حداقل تا نسخه windows xp servicepack 3 یا ویندوز ۷ ارتقا دهند.
وی گفت: با ارتقای نسخه مرورگر، سرعت بارگزاری صفحه‌های وب بیشتر از نسخه قبل خواهد بود و با ارتقای امنیت مرورگر وب، اشکالات نرم افزاری به حداقل خواهند رسید.