تاپ خبر۲۴: همزمان با اولین روز برگزاری نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۵، قرعه کشی و اهدای جوایز طرح های ویژه همراه اول با حضور تعدادی از هنرمندان کشور برگزار شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همزمان با برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی مخابرات و اطلاع رسانی(ایران تلکام […]

تاپ خبر۲۴: همزمان با اولین روز برگزاری نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۵، قرعه کشی و اهدای جوایز طرح های ویژه همراه اول با حضور تعدادی از هنرمندان کشور برگزار شد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همزمان با برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی مخابرات و اطلاع رسانی(ایران تلکام ۲۰۱۵) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، همراه اول با حضور تعدادی از هنرمندان مشهور سینما و موسیقی ایران اقدام به قرعه کشی جوایز طرح های « اپلیکیشن موبازی»، «فیلم نت»، «اول مارکت»، «سفره ایرانی» و «آوای انتظار» کرد.
براساس این گزارش در این مراسم، رزیتا غفاری، بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به خاطرات خود از همراه اول گفت: همراه اول به راستی همراه همیشگی ما از روابط حرفه ای گرفته تا روابط دوستانه و صمیمانه با دوستان و آشنایانمان بوده است.
او در ادامه گفت: برنامه «کلی‍پچه» که برنامه ای برای به اشتراک گذاشتن فیلم است از جمله برنامه های بسیار خوب این اپراتور است که بنده نیز با اشتراک گذاشتن چند فیلم از اعضای ثابت آن هستم و توصیه می کنم که دیگران نیز به آن بپیوندند.
گفتنی است قرعه کشی جوایز همراه اول با حضور هنرمندان به صورت روزانه تا هفتم مهر ماه، روز پایانی نمایشگاه ادامه دارد.