تاپ خبر۲۴:وزیر ورزش و جوانان در مراسم اعطای جام قهرمانی پنجمین دوره مسابقات جهانی توسعه واترپلو به تیم ملی کشورمان از حمایت سیدکامل تقوی نژاد مدیرعامل بانک سپه برای برگزاری این دوره از مسابقات و ورزش کشور قدردانی کرد. دکتر محمود گودرزی که در جمع تماشاگران بازی نهایی تیم ملی ایران و اروگوئه و تعدادی […]

تاپ خبر۲۴:وزیر ورزش و جوانان در مراسم اعطای جام قهرمانی پنجمین دوره مسابقات جهانی توسعه واترپلو به تیم ملی کشورمان از حمایت سیدکامل تقوی نژاد مدیرعامل بانک سپه برای برگزاری این دوره از مسابقات و ورزش کشور قدردانی کرد.
دکتر محمود گودرزی که در جمع تماشاگران بازی نهایی تیم ملی ایران و اروگوئه و تعدادی از مسئولان کشور در پنجمین دوره مسابقات توسعه جهانی واترپلو سخن می گفت، تصریح کرد: برگزاری موفق این دوره از مسابقات حاصل تلاش فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو و حمایت مجموعه هایی نظیر بانک سپه بوده است. کسب قهرمانی تیم ملی کشورمان در پنجمین دوره مسابقات توسعه جهانی واترپلو باعث شد ما به جایگاه واقعی خودمان در این ورزش نزدیک شویم.
براساس این گزارش پنجمین دوره مسابقات توسعه جهانی واترپلو با حضور ده تیم از کشورهای مختلف دنیا و با حمایت بانک سپه در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برگزار شد و در پایان تیم های ملی ایران، اروگوئه، اتریش و مالت به ترتیب به مقامهای اول تا چهارم دست یافتند.
این گزارش می افزاید در مراسم پایانی این دوره از مسابقات، جام های متعلق به تیم های اول تا سوم توسط حجت الاسلام و المسلمین دکتر مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور، دکتر محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، سیدعلی جلالی نظری مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل روابط عمومی بانک سپه و تعدادی از مسئولان ورزشی اعطا شد.