تاپ خبر۲۴: منتخب مردم رشت در مجلس دهم شورای اسلامی از خدمات بانک شهر در ایام تعطیلات نوروز قدردانی کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، مهندس غلامعلی‌جعفرزاده ایمن‌آبادی، منتخب مردم رشت در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان این مطلب گفت: خدمات بانک‌های خصوصی به ویژه بانک […]

تاپ خبر۲۴: منتخب مردم رشت در مجلس دهم شورای اسلامی از خدمات بانک شهر در ایام تعطیلات نوروز قدردانی کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، مهندس غلامعلی‌جعفرزاده ایمن‌آبادی، منتخب مردم رشت در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان این مطلب گفت: خدمات بانک‌های خصوصی به ویژه بانک شهر در ایام نوروز مانع بروز هرگونه اشکال برای استفاده شهروندان از خدمات بانکی شد.
جعفرزاده با قدردانی از گسترش خدمات الکترونیکی بانک شهر در ایام نوروز، اظهار کرد: در راستای اقتصاد مقاومتی، دولت توان ارایه خدمات در همه حوزه‌ها از جمله خدمات پولی را ندارد و از این رو باید ناظر باشد و می‌بایست بخش خصوصی با ورود به بخش‌های مختلف، مشکلات مردم را در تمام حوزه‌ها حل کند.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس افزود: یکی از حوزه‌های ارایه خدمات توسط بخش خصوصی، حوزه بانکداری و ارائه سرویس عمومی به مردم به ویژه در ایام نوروز است، چرا که بانک‌های دولتی معمولاً در این ایام با مشکلاتی مواجه می‌شوند.