چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۸

در مراسم افتتاح واحدهای مسکن مهر در استان یزد صورت گرفت:

قدردانی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از عملکرد بانک مسکن

قدردانی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از عملکرد بانک مسکن

تاپ خبر۲۴: در مراسم افتتاح ۲۳۳۴ واحد مسکن مهر در استان یزد، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از تلاش مدیران و کارکنان بانک مسکن در اجرای مسکن مهر قدردانی کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک مسکن،در این مراسم احمد اصغری مهرآبادی، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی طی سخنانی از عملکرد مطلوب بانک مسکن در تأمین مسکن اقشار کم‌درآمد جامعه تقدیر کرد.
وی با بیان اینکه مسکن مهر در یک هزار و ۱۵۰ شهر در حال ساخت است، گفت: جشن اتمام مسکن مهر در ۱۵ استان از جمله استان یزد تا پایان سال جاری برگزار می‌شود.
مهرآبادی استان یزد را یکی از ۵ استان برتر در ساخت مسکن مهر دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به هماهنگی میان دستگاه‌های مرتبط از جمله بانک مسکن، اداره کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن، وضعیت ساخت‌وساز در این استان از کیفیت بالایی برخوردار است و امیدواریم به‌زودی سایر واحدها نیز که بالای ۹۵ درصد پیشرفت دارد به بهره‌برداری برسد.
در ادامه مراسم سیدمحمد میرمحمدی استاندار یزد با قدردانی از خدمات دستگاه‌های مرتبط با مسکن مهر و بانک مسکن گفت: درمجموع حدود ۲۴ هزار واحد مسکن مهر برای این استان در نظر گرفته شده بود که بیش از ۱۷ هزار واحد آن به بهره‌برداری رسید.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در یکشنبه, ۰۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۷:۴۵ ب.ظ

دیدگاه